Przygotowani na „Jesień z Synergy”?


Ostatnie w tym roku oficjalne wydarzenie Synergy WorldWide Polska już za tydzień. Przypominamy: 19 oraz 20 października spotkamy się w nowoczesnym centrum hotelowo konferencyjnym Sound Garden http://www.soundgardenhotel.pl/ przy ul. Żwirki i Wigury 18 w Warszawie.

Kilka szczegółów związanych z tym spotkaniem.

1. Jeśli jeszcze nie kupiłeś biletu to możesz dokonać rezerwacji klikając tutaj lub zakupić bilety w swoim Wirtualnym Biurze Pulse. Możliwość zakupu biletu oraz dokonywania rezerwacji tylko do poniedziałku 14 października do końca dnia.

2. Jeśli nie zarezerwowałeś sobie jeszcze pokoju w hotelu Soundgarden skorzystaj z kodu promocyjnego i dokonaj rezerwacji on-line jeszcze dzisiaj wpisując kod: synergy Instrukcja dotycząca rezerwacji pokojów tutaj.

3. Jeśli wystartowałeś w biznesie Synergy Polska po 1 czerwca z pakietem biznesowym 600cv otrzymujesz 2 bilety wstępu na październikowe oba spotkania GRATIS. Warunek: do 14 października skontaktujesz się z naszym biurem obsługi klienta i potwierdzisz swoją obecność dzwoniąc pod nr 22 310 87 71.

4. Przygotuj się na zakupy gadżetów firmy Synergy. Podczas sobotniego eventu uruchomiony będzie sklep z koszulkami, czapeczkami, torbami i innymi gadżetami naszej firmy.

Nie możemy doczekać się spotkania z Wami. Do zobaczenia w Warszawie!

Agenda:

19 października (sobota) – Wydarzenie – Jesień z Synergy
otwarcie rejestracji: 12:00
rozpoczęcie spotkania: 13:00
zakończenie I dnia: 20:00

20 października (niedziela) – Szkolenie – Mads Ostvang
otwarcie rejestracji: 9:30
rozpoczęcie spotkania: 10:00
zakończenie II dnia: 16:00

Goście specjalni:

Mads Ostvang – Presidential Executive z Norwegii, który w sobotę podzieli się z nami swoją historią oraz odkryje rąbka tajemnicy o tym co czekać będzie nas kolejnego dnia w niedzielę, kiedy to poprowadzi całodniowe szkolenie dla wszystkich członków zespołu Synergy Worldwide Polska.

Daniel Norman – Prezes Zarządu Synergy Worldwide opowie o branży MLM, firmie Synergy WorldWide oraz podzieli się z nami planami i wizją firmy na kolejne lata.

dr Jan Szymański – absolwent wydziału farmaceutycznego warszawskiej akademii medycznej, reprezentant Polski w Europejskim Komitecie Farmacji, zagorzały zwolennik suplementacji opowie o sposobie działania i skuteczności produtków Synergy WorldWide.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us