Firma Synergy działa już we Włoszech!

W tym tygodniu firma Synergy WorldWide rozpoczęła oficjalnie działalność we Włoszech, co oznacza, że włoscy dystrybutorzy mogą już zamawiać produkty i zarabiać na prowizjach!

Zobacz dokument „Jak prowadzić działalność biznesową we Włoszech”, zawierający listę przydatnych odsyłaczy i informacji, które pomogą Ci zacząć funkcjonować jako klient lub dystrybutor we Włoszech.

Clicca sui link sottostanti per i moduli importanti che ti aiuteranno a iniziare. Troverai anche informazioni di contatto, tariffe per la spedizione e IVA.


Dystrybutor, który chce we Włoszech rozpocząć swoją współpracę z firmą Synergy po raz pierwszy, musi wypełnić formularz startowy. Dystrybutor, który chce prowadzić działalność we Włoszech, ale zarejestrował się wcześniej w innym kraju, musi wypełnić formularz startowy i umieścić dopisek „Zmiana kraju” w górnej części formularza. Taki dystrybutor powinien używać nadanego mu już numeru identyfikacyjnego (ID) oraz podać swój dokładny adres we Włoszech.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących prowizji oraz składania zamówień prosimy skorzystać z informacji zawartych w dokumencie „Jak prowadzić działalność biznesową we Włoszech” i/lub skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us