Ogólnopolska „Akademia Synergy”. Kolejny AS z rękawa!

Zapraszamy wszystkich członków zespołu Synergy WorldWide Polska na pierwszą w Warszawie ogólnopolską Akademię Synergy. Dwa tygodnie temu rozpoczęliśmy cykliczne szkolenia od warszatatu I stopnia w Katowicach. Pełna sala na Uniwersytecie Śląskim, wypełniona energią, świetnie przeprowadzone spotkanie to gwarancja tego, że w Warszawie szykuje nam się stojące na bardzo wysokim poziomie merytorycznym szkolenie.

Już 14 grudnia w sobotę zapraszamy wszystkich członków zespołu Synergy WorldWide do Centrum Konferencyjnego Hotelu MCC Mazurkas w podwarszawskim Ożarowie Mazowieckim.

Celem Akademii Synergy jest przekazywanie wiedzy na temat budowania skutecznego biznesu Synergy. Zajęcia prowadzić będą praktycy. Osoby, które osiągnęły wysokie pozycje w strukturach naszej firmy i mają duże doświadczenie w branży. Na zajęciach pierwszego stopnia dowiecie się między innymi jak umiejętnie prezentować produkty oraz biznes Synergy. Jak budować zespół w procesie multiplikacji. Dowiecie się również jak organizować pracę, wykorzystywać narzędzia i promocje. W końcu dowiecie się jak planować swój rozwój i budować dynamicznie rozwijający się zespoł.

Bądźcie z nami! Zapraszamy na 10:30!

Data: 14 grudnia 2013 r. (sobota)
Start. Rejestracja: 10:30
Godziny spotkania: 11.00 – 17.00
Miejsce: Centrum Konferencyjne i Hotel MCC Mazurkas Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 177
Wstęp: wolny, bez opłat. Wymagana rejestracja.
Rejestracja: klikaj tutaj

Organizatorzy i Prowadzący szkolenie:
Liderzy Synergy WorldWide Polska
Radosław Baszyński – Dyrektor Generalny Synergy Worldwide Polska i Czechy


Dojazd transportem publicznym z Warszawy do Ożarowa zajmie Państwu około 30 minut. Centrum Konferencyjne i Hotel MCC Mazurkas znajduje się około 5 minut pieszo ze stacji SKM Ożarów. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej jak dojechać transportem publicznym.

Dla wszystkich dojeżdżających samochodami osobowymi parking na terenie centrum konferencyjnego Mazurkas dla naszych gości gratis!

Zarezerwujcie sobie datę 14 grudnia 2013 r. w Waszych kalendarzach by upewnić się, że weźmiecie udział w tym bardzo ważnym spotkaniu! Nie przegapcie tej okazji i zapiszcie się już dziś klikając na niniejszy link przekierowujący do strony rejestracyjnej!

Do zobaczenia!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us