Ogólnopolska AKADEMIA SYNERGY, Wrocław – 11 stycznia 2014r.

W ostatni weekend odbyła się w Ożarowie Mazowieckim w hotelu Mazurkas kolejna AKADEMIA SYNERGY, poziom I. Ponad 120 członków zespołu Synergy WorldWide Polska wzięło udział w całodniowym warsztacie prowadzonym przez liderów naszej firmy. Niesamowita energia, przesympatyczna atmosfera i możliwość czerpania wiedzy od osób, które już osiągnęły sukces to tylko niektóre z atutów dla których warto było uczestniczyć na tym treningu.

Zaraz po Nowym Roku zapraszamy wszystkich członków zespołu Synergy WorldWide Polska na kolejną odsłonę AKADEMII SYNERGY, poziom I. Tym razem odbędzie się ona we Wrocławiu, mieście i regionie gdzie nasz biznes rozwija się w bardzo szybkim tempie. Zapraszamy 11 stycznia 2014r o godz. 10:30 do Clubu Creator ul. Szybowcowa 23, 54-130 Wrocław (wejście od Lotniczej).

Celem Akademii Synergy jest przekazywanie wiedzy na temat budowania skutecznego biznesu Synergy. Zajęcia prowadzić będą praktycy. Osoby, które osiągnęły wysokie pozycje w strukturach naszej firmy i mają duże doświadczenie w branży. Na zajęciach pierwszego stopnia dowiecie się między innymi jak umiejętnie prezentować produkty oraz biznes Synergy. Jak budować zespół w procesie multiplikacji. Dowiecie się również jak organizować pracę, wykorzystywać narzędzia i promocje. W końcu dowiecie się jak planować swój rozwój i budować dynamicznie rozwijający się zespoł.

Bądźcie z nami! Zapraszamy na 10:30!

Data: 11 stycznia 2014r. (sobota)
Start. Rejestracja: 10:30
Godziny warsztatu: 11.00 – 17.00
Miejsce: ul. Szybowcowa 23, 54-130 Wrocław „Creator Klub”(wejście od Lotniczej)
Wstęp: wolny, bez opłat. Wymagana rejestracja.
Rejestracja: klikaj tutaj

Organizatorzy i Prowadzący szkolenie:
Liderzy Synergy WorldWide Polska
Radosław Baszyński – Dyrektor Generalny Synergy Worldwide Polska i Czechy

UWAGA!
W przerwie podczas warsztatu serwowany będzie dwu daniowy obiad. Koszt to 15 zł płatne na miejscu. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z tej możliwości zarezerwuj sobie na naszej stronie rejestracyjnej również tę opcję. Tylko osoby zgłoszone przez internet, będą mogły skorzystać z wyżywienia na miejscu w tej promocyjnej cenie.

Już niebawem zobaczymy się ponownie! Zarezerwujcie sobie datę 11 stycznia 2014r. w Waszych kalendarzach by upewnić się, że zaraz po Nowym Roku weźmiecie udział w tym bardzo ważnym spotkaniu! Nie przegapcie okazji i zapiszcie się już dziś klikając na niniejszy link przekierowujący do strony rejestracyjnej!

Do zobaczenia!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us