Sławomir Śliwiński – nowym Team Leaderem w Polsce!!!

Wraz z rozwojem Synergy w Polsce mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu nowego Team Leadera w Polsce – Sławomira Śliwińskiego! Sławomir jest człowiekiem całkowicie oddanym i zaangażowanym w pomoc innym w osiągnięciu sukcesu. Bez wytchnienia zapewnia wsparcie członkom swojego zespołu oraz zna wartość prawdziwej i skutecznej współpracy. Serdecznie gratulujemy Sławomirowi, który dołączył właśnie do grona polskich Liderów.

Nie wykluczone, że na sukces Sławomira wpływa w dużym stopniu jego pozytywne usposobienie. Przekonajcie się sami co mówi o potencjalnych możliwościach, czekających na każdego z Was na polskim rynku:
Umiejętność dostrzegania możliwości jest jedną z tych umiejętności, które decydują o sukcesie w wielu przedsięwzięciach. Mieszkamy w kraju w którym wiele osób, mimo że jest już po pięćdziesiątce, nie posiada oszczędności pozwalających przeżyć kilka kolejnych miesięcy bez pracy. Wielu mówi, że to ciężki rynek z brakiem możliwości. Mam inne zdanie i z moich doświadczeń wynika, że mamy ogromny potencjał do wykorzystania. Każdy sam zdecyduje, czy jest we właściwym miejscu i właściwym czasie. Może w wyciągnięciu właściwych wniosków pomoże znana anegdota o pewnej firmie, która wysłała kiedyś dla potrzeb zbadania rynku, dwóch swoich przedstawicieli handlowych.
„ Jeden z nich przysyła telegram: Beznadziejna sprawa. Stop. Tu ludzie chodzą boso. Stop. Wracam.

Za chwilę przychodzi telegram od drugiego handlowca: Niesamowite możliwości! Stop. Tu nikt nie ma jeszcze butów. Stop. Przysyłajcie towar!„
Pozdrawiam wszystkich, którzy szukają nowych możliwości – Sławomir Śliwiński

Gratulacje raz jeszcze. Życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne awanse.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us