Start w Nowy Rok „Kick off 2014 – Polska”

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich, że kolejnym gościem specjalnym naszego wydarzenia „Kick off 2014” będzie gość naszych ostatnich, poniedziałkowych konferencji internetowych pan LaMar Wiscombe – ekspert z ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie medycyny naturalnej posiadający znakomitą wiedzę na temat suplementów diety, sposobów stosowania roślin leczniczych oraz produktów ziołowych.

Przypominamy, że 8 oraz 9 lutego 2014 w nowoczesnym centrum hotelowo konferencyjnym Sound Garden http://www.soundgardenhotel.pl/ przy ul. Żwirki i Wigury 18 w Warszawie, odbędą się dwa szczególnie ważne spotkania, na których nie może zabraknąć żadnej osoby, związanej z Synergy.

8 luty (sobota) – Wydarzenie – KICK OFF 2014
9 luty (niedziela) – Szkolenie – LaMar Wiscombe, Paul Blad oraz Bart Woodcook


W ten weekend oprócz LaMar Wiscombe Dyrektora ds. Programów Globalnych Synergy WorldWide gościć w Polsce będziemy wyjątkowych liderów Synergy ze Stanów Zjednoczonych. Paul Blad posiada tytuł Presidential Executive i jest w Synergy od ponad dziesięciu lat. Otrzymał nagrodę „Dan Higginson Humanitarian Award” za niesienie pomocy potrzebującym i dzielenie się swoją pasją z ludźmi na całym świecie. Paul uczestniczy w sesjach internetowych Synergy utrzymując kontakt z liderami na całym globie. Bart Woodcook, jego partner biznesowy, skoncentrował się na budowaniu swojej organizacji na rynkach europejskich, przyczyniając się do ich dynamicznego rozwoju.

Dystrybutorzy tacy jak Paul oraz Bart są wspaniałymi przykładami determinacji, przywództwa oraz umiejętności, dzięki którym podołali wyzwaniom aby odnieść sukces. Ci panowie to stratedzy z ogromnym doświadczeniem, którym podzielą się z polskimi dystrybutorami, przybliżając ich w ten sposób do osiągnięcia ich sukcesu. LaMar natomiast potrafi umiejętnie opowiadać o naszych produktach używając prostych słów. „Zaraża” entuzjazmem oraz troską o zdrowie. Pomógł wielu osobom w zrozumieniu sposobu używania systemu Vital 3 tak, aby przynosiło to zamierzone efekty.

Nie może zabraknąć Ciebie oraz Twojego zespołu na tym wydarzeniu. Bilety na ten weekend dostępne są już teraz! Cena w przedsprzedaży to 20 Euro (ok. 83 złote) . Cały weekend z Synergy, z 2 obiadami w cenie ,to super oferta ważna tylko do 31 grudnia 2013. Po tym terminie będzie już można nabyć bilety jedynie na miejscu w cenie 100zł za weekend.


Zapraszamy wszystkich oraz jak zwykle przypominamy, że każdy dystrybutor, który wystartował lub wystartuje w biznesie Synergy Polska w okresie od 21 października do dnia wydarzenia z pakietem biznesowym 600cv otrzymuje 2 bilety wstępu weekend Kick Off 2014 – GRATIS!

Do zobaczenia!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us