Uznanie dla Team Members w Europie - listopad 2013

środa, grudnia 11, 2013

Poniżej wymienione są nazwiska wszystkich w Europie, którzy zaawansowali w listopadzie. Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

Awans w randze w listopadzie

Team Manager
Rolv Eigil Nilsen (Norway)

Team Leader
Sławomir Śliwiński (Poland)
Tommy Larsson (Sweden)
Brede Bergan (Norway)
Ester Olsen (Norway)
Marko Huupponen (Finland)
Anu Seppälä (Finland)
Nada Strovs (Austria)

Gold
Robert Buszta (Poland)
Jacek Miller (Poland)
Mieczysław & Lidia Pronińska (Poland)
Sławomir Śliwiński (Poland)
Ron Palmer (United Kingdom)
Olaf Kistenmacher My Life (Germany)
Vanhus Ja Perheapu Martikainen (Finland)
Janita Ja Tomas Wargh (Finland)
Seija Ja Sakari Kinnunen (Finland)
Olav Hindseth (Norway)


Silver
Jacek Miller (Poland)
Sławomir Śliwiński (Poland)
Annett Guenther (Germany)
Maarit Koskell (Finland)
Marjatta Kohonen (Finland)
Marija Pilej (Slovenia)
Tatjana Mrvoš (Austria)
Peter Rodriguez-poveda (Austria)
Ville  Pelkonen (Finland)
Anne Seppälä (Finland)
Pirjo Oksanen (Finland)
Jona Gunnarsdottir (Iceland)

Bronze
Jolanta Nalewaj (Poland)
Stefan Gut (Poland)
Bogumił Paliwoda (Poland)
Annett Guenther (Germany)
Ines Mischnick (Germany)
Mikael Palm (Sweden)
 Elite Team Roland Palz (Germany)
Michael Brown (United Kingdom)
Sielunportti (Finland)
Winky Newman (United Kingdom)
Lauri Eskola (Finland)
Helge Olav Otterstad (Norway)
Ragnhild Slaett (Sweden)
Susan Varismäki (Finland)
Katja Ja Joonas Aho (Finland)
Irene Behm (Finland)
Tiina Halonen (Finland)
Hanne Thon (Norway)
Thomas Landström (Sweden)
Peter Rodriguez-poveda (Austria)
Ulrike Fischer (Austria)
Jenny Putz (Austria)
Sari Pulkka (Finland)
Mika Savela (Finland)
Spangenberg Gbr (Germany)
Mia Paunonen (Finland)
Sanja Vecenaj (Austria)
Siv-britt Häggqvist (Sweden)
Eeva Ja Ilkka Honkonen (Finland)
Jona Gunnarsdottir (Iceland)
Esa Ja Marja Suojala (Finland)

Star
Jan Cholewa (Poland)
Rafał Kondysiak (Poland)
Joanna Miller (Poland)
Sebastian Rajda (Poland)
Ewa Paduch (Poland)
Zbigniew Januszkiewicz (Poland)
Anna Galileo (Poland)
Arkadiusz Jermakowicz (Poland)
Agnieszka Izydorczyk (Poland)
Małgorzata Bachleda-Żarska (Poland)
Lucyna Pawlak (Poland)
Annett Guenther (Germany)
Ines Mischnick (Germany)
Annbjoern Och Hilde Nilsen (Norway)
Anneliese Christ (Germany)
Sofia Lindholm (Sweden)
Per Haaken Hansen (Norway)
Inger Lise Gowart-olsen (Norway)
Jane Stredder (United Kingdom)
Wenche Dorothea Haukland (Norway)
Kjersti Borud Andresen (Norway)
Harald Hafner (Austria)
Katja Ja Joonas Aho (Finland)
Liisa Tahvanainen (Finland)
Taina Saari (Finland)
Martti Pesonen (Finland)
Jarmo Ja Sisko Kaksonen (Finland)
Kaisa Ekosaari (Finland)
Linda Ja Kjell Carlström (Finland)
Gertrud Hahlin (Sweden)
Stephanie Goerg (Germany)
Thomas Landström (Sweden)
Sirpa Hulkkonen (Finland)
Veera  Ruuska (Finland)
Viktoria Rohrer (Austria)
Berit Susrud (Norway)
Gerhard Marik (Germany)
Ann Agartsson (Sweden)
Ulrike Fischer (Austria)
Raija Hirvonen (Finland)
Brigitta Dober (Austria)
Lilian Valtersson (Sweden)
Marianne Idasdotter (Sweden)
Margaretha Kähäri (Finland)
Elin Grindberg (Norway)
Monika Ibeler (Germany)
Camilla Henttonen (Finland)
Aud Krangnes (Norway)
Katarina Gulden (Finland)
Rune Berget (Norway)
Mika Savela (Finland)
Sari Juvonen (Finland)
Väinö & Eila Mäkitalo (Finland)
Jose Luis Gandia Hernandez (Spain)
Juhani Ja Kaisa Pulkka (Finland)
Pirjo Kankaanpää (Finland)
Alpha Consulting (Austria)
Jorma Syrjänen (Finland)
Luca Lovrecic (Slovenia)
Marit Solum (Norway)
Vidar Sivertsen (Norway)
Sinikka Ja Seppo Tevaniemi (Finland)
Kirsten Irene Schneider (Denmark)
Meimi & Rauno Pyörre (Finland)
Ing. Mag. Helmut Dobrovits (Austria)
Alpo Luokkanen (Finland)
Terttu Haho (Finland)
Claudia Zeilinger (Austria)
Anne Saastamoinen (Finland)
Astrid Pilling (Germany)
Gillian Mcdonald (United Kingdom)
Sverre Wilhelmsen (Norway)
Maria Del Carmen Santiago Castellano (Spain)
Chiara+jurij Mannschott (Germany)
Eeva Ja Ilkka Honkonen (Finland)
Vappu Ketola (Finland)
Wolfgang Dietrich (Austria)
Bjørg Gunnerud (Norway)
Ingibjörg Zoëga (Iceland)
Renate Behse (Germany)
Satu Sipari (Finland)
Margrét Gunnarsdóttir (Iceland)
Margrét Haraldardóttir (Iceland)
Klaus Johannsen (Germany)
Sondre Walsvik (Norway)
Daniela Gunnarsson (Iceland)
Marja-leena Rasi (Finland)
Jukka Lahtinen (Finland)
Marika Ja Tarmo Alapiha (Finland)
Esa Ja Marja Suojala (Finland)
Mario Kienzl (Austria)
Karin Kvamme (Norway)


Najlepiej rekrutujący listopadzie
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Top 20
Olav Hindseth (Austria) - 16
Ines Mischnick (Germany) - 12
Esa ja Marja Suojala (Spain) - 11
Elke Jutta Camacho Garrido (Spain) - 10
Spangenberg GBR (Germany) - 10
Anna Hubka (Poland) - 10
Robert Buszta (Poland) - 9
Dorota Wieteska (Poland) – 9
Anna Gotkiewicz (Poland) – 9
Alfonso Hernandez Navarro (Spain) - 9
Pirjo Oksanen (Finland) - 9
Helena Hemming (Finland) - 8
Jenny Putz (Austria) - 8
Muriel Lowry (Ireland) - 7
Magdalena Galas (Poland) - 7
Wolfgang Dietrich (Austria) - 7
Adam Cieślik (Poland) - 7
Alternativmedicinskapraktiken Lorebro HB (Sweden) - 7
Sondre Walsvik (Norway) - 6
Daniela Gunnarsson (Iceland) – 6

Najlepsi w budowaniu struktur listopadzie
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Top 20
Anna-Maija ja Hannu Kreivi (Finland) - 3
Wacława Śliwińska (Poland) - 3
Marlis Hoffmann (Germany) - 2
Daniela & Barbra Krawcewicz (Germany) - 2
Mervi ja Janne Korkeakanas (Finland) - 2
Bostjan Pilej (Slovenia) - 2
Karin Falkenauer (Germany) - 2
Team Austria (Austria) - 2
Bogusław Bronisław Janicki (Poland) - 2
Svein olav Lien (Norway) - 2
Sabine Poster Network Team (Germany) - 1
Annett Guenther(Germany) - 1
Mads Oestvang (Norway) - 1
AB Tomine (Sweden) - 1
Rolv Eigil Nilsen (Norway) - 1
Terje Nyhuus (Norway) - 1
Tommy Larsson (Sweden) - 1
Brede Bergan (Norway) - 1
Zdzisław Kaliński (Poland) - 1
Turid Jacobsen (Norway) - 1


Legacy Retreat 

Kwalifikowani alumni
William Martin
Sells Consulting
Martin Østvang
Mads Østvang
Reidun Lydersen Dalheim
Eric & Kati Gammals
Oistein Bekkvang
Miimu Jaatinen

Kwalifikowani po raz pierwszy
Pierre Bruns
Global Mentor Team Michael Wald
Ana Vajda-Friess
Jens Tamlagsroenning

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.