Wiadomość od Stewarta Ruttera

"Grudzień, miesiącem którego nigdy nie zapomnicie!"

Moi Drodzy! Mam nadzieję, że kiedy czytacie tę wiadomość jesteście wypoczęci, pogodni i gotowi na zbliżający się „gorący” okres świąteczny. Liczę również na to , że jesteście nastawieni na maksymalne wykorzystanie ostatniego, ale jakże ważnego miesiąca 2013 roku!

Każdy z nas przed Świętami tworzy listę rzeczy do zrobienia.

Proponuję zatem dodać jeszcze kilka poniższych pomysłów:

#1: Uświadom sobie fakt, że sezon świąteczny nie będzie przerwą w Synergy. Dni świąteczne i około
noworoczne są nazywane przez mądrych ludzi sukcesu jako: „dni sekretnej broni”. Mogą się okazać najbardziej owocne i opłacalne. W tym momencie połowa świata nie robi nic poza oglądaniem mało istotnych filmików w Internecie. Odpoczywają od pracy, a jeśli nawet pracują, ich myśli są zupełnie gdzieś indziej.W tych dniach bardzo często sprawdzają jednak pocztę elektroniczną i odbierają telefony. Jest to zatem świetna okazja aby do nich dotrzeć i nawiązać kontakt oraz zasiać ziarno zainteresowania.

#2: Nie pozwól aby Twój zespół przestał się uczyć nowych rzeczy i rozwijać swój biznes. Nie przestawaj robić tego co Ci wychodzi najlepiej, w czym jesteś najlepszy i nadal docieraj swoją energią i wiedzą do innych. Spotkania powinny również odbywać się w grudniu. Jeśli wypadają w Święta albo Nowy Rok, możesz je przesunąć o dzień lub dwa, ale utrzymuj codzienny rozkład zajęć dla całego zespołu. Dodaj szczyptę świątecznego klimatu i uczyń z nich niezapomniane i znaczące wydarzenia w 2013 roku.

#3: Czas na intensywną pracę w ogrodzie. Właśnie tak! Dobrze zrozumieliście! To idealny czas aby właśnie tym zająć się w środku zimy. Zasiej nasiona już dziś! Uczestnicząc w świątecznych spotkaniach z rodziną i znajomymi, wsłuchuj się w to co mówią. Zapewne będziesz słyszeć od nich narzekanie na ich prace oraz szefa, będą mówić, że chcą robić coś bardziej sensownego, wielu z nich będzie mówić Ci o swoich kłopotach finansowych związanych z wydatkami świątecznymi. Nie bądź jednak zbyt nachalny. Poinformuj ich, że masz rozwiązanie, które mogą im pomóc i skontaktuj się z nimi za kilka dni. Daj im czas na decyzje.

To co zrobisz teraz może być przez Ciebie odczuwalne w najbliższych miesiącach. Patrząc wstecz na to co zrobiliście w grudniu odczujecie satysfakcję z poniesionego wysiłku. Szczerze życzę sukcesów każdemu z Was, nie żałujcie niczego. Jestem pełen nadziei, że nadchodzące Święta będą czasem radosnym, bezpiecznym, owocnym oraz zostaną zapamiętane na lata. Wesołych Świąt!

Stewart Rutter
Wiceprezes ds. sprzedaży na Europę i Amerykę Północną
Synergy WorldWide

CONVERSATION

Instagram

Follow Us