Zacznij myśleć o czerwcowej edycji Akademii dla Team Managerów!


Weź udział w tegorocznych szkoleniach Akademii dla Team Managerów w austriackim Tyrolu.

Akademia Team Manager 2014 odbędzie się w hotelu Interalpen, położonym w austriackich Alpach. Podobnie jak wszyscy byli uczestnicy, nie tylko weźmiesz udział w szkoleniach z zakresu umiejętności kierowniczych, które pomogą Ci udoskonalić Twoją działalność w strukturze firmy Synergy, lecz doświadczysz również piękna austriackich krajobrazów.

W celu zakwalifikowania się na Akademię Team Manager należy:

1. osiągnąć po raz pierwszy rangę Team Manager w okresie od czerwca 2013 r. do maja 2014 LUB
2. być osobistym sponsorem Dystrybutora, który kwalifikuje się do udziału w Akademii Team Manager i posiada tytuł Team Manager LUB
3. osiągnąć rangę wyższą niż poprzednia, jeżeli brałaś/brałeś udział w Akademii Team Manager w 2013 roku.

Akademia dla Team Managerów rozpocznie się od smakowitej kolacji powitalnej. Następnego dnia dystrybutorzy będą mogli czerpać przyjemność z inspirujących spotkań, wypełnionych dynamicznymi szkoleniami prowadzonymi przez liderów i gości naszej firmy. Dodatkowo, uczestnicy wezmą udział w zabawach dotyczących budowania zespołu, podczas których będą mogli sprawdzić swoje zdolności przywódcze i umiejętności współpracy, przy jednoczesnym tworzeniu więzi koleżeństwa i zawieraniu przyjaźni.

Sprawmy, aby tegoroczna Akademia dla Team Managerów była jeszcze bardziej rozwijająca niż poprzednim razem! Czekam na spotkanie z Tobą w tym pięknym miejscu, w weekend pełen nauki i zabawy.

Niech przybycie tutaj stanie się Twoim celem!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us