Orędzie do dystrybutorów: niech rok 2014 będzie wspaniałym rokiem


Kliknij tutaj, aby wyświetlić ten artykuł lub mu pokrewne w naszym Legacy Magazine.

Rozwój Synergy WorldWide w mijającym roku 2013 można dostrzec gołym okiem. Wzbogaciliśmy się o nowych liderów, wprowadziliśmy nowe produkty, a także weszliśmy na nowe rynki w różnych miejscach świata. Wszystko to pozwala nam świętować kolejne sukcesy i przedstawiać naszą firmę oraz nasze produkty zdrowotne coraz większej rzeszy ludzi. Jest nas coraz więcej w Europie — do naszej rodziny dołączyły Islandia, Słowenia oraz — ostatnio — Włochy. Mieszkańcy tych krajów bardzo pozytywnie reagują na wizję Synergy i wykazują nieprzebrany entuzjazm.

Absolutnie rekordowy był dla nas trzeci kwartał 2013 roku. Nasze przychody ze sprzedaży wzrosły o 4%, dając wynik absolutnie rekordowy w całej naszej historii. Duża w tym zasługa silnego wzrostu w Skandynawii i Europie Środkowej. Nie bez znaczenia z pewnością pozostają też ogólnoświatowy szczyt, który w tym roku odbył się w Seulu, a także wprowadzenie programu SLMsmart w Korei Południowej i Stanach Zjednoczonych. Zdecydowanie chcemy kontynuować wdrażanie produktów z linii SLMsmart na wszystkich rynkach Synergy na całym świecie.

Bez wątpienia sukces nie stałby się naszym udziałem, gdyby nie nasi uzdolnieni i głęboko zaangażowani liderzy. W roku 2013 nasze szeregi powiększyły się o czterech nowych dyrektorów generalnych, którzy wspierają rozwój sprzedaży na kwitnących rynkach europejskich. Radosław Baszyński dołączył do Synergy w styczniu i odpowiada za działalność w Polsce i Czechach. Erich Dengg zajmuje się rynkami środkowoeuropejskimi, czyli Niemcami, Austrią i Słowenią. W Europie Zachodniej Rob Lord czuwa nad biznesem w Wielkiej Brytanii, Holandii, Irlandii i Hiszpanii. Najnowszym wzmocnieniem naszego zespołu jest Raffaella Orlandi, która odpowiada za najnowszy europejski rynek Synergy — Włochy. Ponadto w roku 2013 wkroczyliśmy na rynki Islandii i Słowenii. Ale to nie jest w żadnym wypadku koniec naszej ekspansji w Europie. W roku 2014 wkraczamy do Francji! Z niecierpliwością czekamy na to, jak te nowe rynki wpłyną na ogólne wyniki w Europie.

Energiczny rozwój w tym rejonie z pewnością wpłynie na atmosferę europejskiego szczytu, który w roku 2014 odbędzie się w Barcelonie. Dzięki ogólnoświatowemu szczytowi w Seulu nabraliśmy niesamowitego rozpędu, który — jestem o tym przekonany — starczy nam na cały rok aż do szczytu europejskiego (który będzie drugim w historii Synergy szczytem regionalnym). Nasi dystrybutorzy z 15 krajów z pewnością sprawią, że przyszłoroczny szczyt będzie największą konferencją Synergy, jaka miała miejsce na starym kontynencie. Wasza obecność na tym zjeździe jest jak najbardziej pożądana, ponieważ spotkają się tam najważniejsi liderzy Synergy. Szczyt w Barcelonie da nam okazję do podziękowania Was wszystkim za Waszą wytężoną pracę przez cały rok oraz do pokazania, jak ważne są europejskie rynki dla Synergy WorldWide. Mamy nadzieję, że wszyscy zajmiecie należne Wam miejsce podczas tego ważnego wydarzenia.

Jestem przekonany, że rok 2014 będzie wspaniały! Mamy wspaniałych liderów w terenie, renomowane produkty i niezbędny rozpęd – momentum. Wyznaczajcie sobie w tym roku ambitne cele. Mam nadzieję świętować razem z Wami ich osiągnięcie w Barcelonie.

Z poważaniem,

Dan Norman 
Prezes
Synergy WorldWide

CONVERSATION

Instagram

Follow Us