ProArgi-9+ w przewodniku PDR

Jeśli zajrzysz do tegorocznej edycji najpopularniejszego na świecie kompendium wiedzy o lekach, znajdziesz w nim informacje o naszym skutecznym suplemencie diety, ProArgi-9+.

Od 1947 specjaliści medyczni z całego świata korzystają z przewodnika po lekach (Physicians’ Desk Reference — PDR) jako wiarygodnego źródła na temat leków i substancji przepisywanych na receptę. Miło nam poinformować, że preparat ProArgi-9+ znalazł się w przewodniku PDR (wydanie na rok 2014). Oznacza to, że większa grupa ludzi pozna korzyści płynące z korzystania z naszego flagowego produktu.

Przewodnik PDR można znaleźć w prawie każdym gabinecie lekarskim, aptece, szpitalu i bibliotece. Ze wszystkich publikacji medycznych właśnie ta jest najbardziej aktualna i znana oraz cieszy się największym szacunkiem. Ostatnio udostępniono również wygodne w użytku elektroniczne wersje przewodnika PDR. Zarówno wersje drukowane, jak i elektroniczne zawierają informacje o preparacie ProArgi-9+, w tym instrukcje dawkowania oraz zdjęcia. Jesteśmy przekonani, że zachęci to jeszcze większą liczbę pacjentów, specjalistów medycznych i studentów medycyny do odkrywania korzyści z używania preparatu ProArgi-9+ oraz dzielenia się informacjami o nim z innymi z powodu ogromnego znaczenia tego produktu dla prowadzenia zdrowego trybu życia.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us