Promocja 2x2 Builder Bonus została przedłużona na cały 2014 rok!

Mamy dla Państwa niesamowite wieści! Firma Synergy WorldWide przygotowała niespodziankę z okazji Nowego Roku - promocja 2x2 Builder Bonus zostanie z nami do końca grudnia 2014!

Jesteście bardzo aktywni budując swój biznes w Synergy i w związku z tym chcielibyśmy Was nagrodzić dodatkową gotówką także w tym roku.

Jest to świetna okazja zarówno dla nowych jak i obecnych Członków Zespołu aby zasponsorować nowe osoby w Polsce a przy okazji zyskać bonus w postaci 580zł w gotówce.

Wykorzystajcie tę niepowtarzalną okazję aby otrzymać dodatkowe wynagrodzenie za każdym razem gdy zasponsorujecie dwóch nowych dystrybutorów, a następnie pomożecie im zasponsorować osobiście dwie kolejne osoby.PROMOCJA GOTÓWKOWA – SZCZEGÓŁY 

 Jest to promocja oparta na sponsorowaniu i duplikacji, promocja Budowanie 2x2 wypłaca premię za każdym razem kiedy spełnisz jej kwaliwfikację. (BEZ OGRANICZENIA)

Zanim wytłumaczymy jak działa Promocja, zapoznajmy się z jej kluczowymi terminami.

BUDOWANIE UKŁADU 

Budowanie układu jest osiągnięte gdy osobiście sponsorujesz nowego dystrybutora i pomagasz mu osobiście zasponsorować dwóch nowych Dystrybutorów - to jest jeden układ. Kluczem do zakwalifikowania się do Promocji Budowanie 2x2 jest stworzenie dwóch takich układów. Przedstawmy to wizualnie.

1) W grudniu osobiście zasponsorowałeś Pawła i Kasię, którzy wykupili swój pakiet aktywacyjny.


2) W styczniu pomogłeś Pawłowi i Kasi, aby każdy z nich osobiście zasponsorował dwóch nowych dystrybutorów, którzy również wykupili pakiet aktywacyjny, podczas gdy Ty, Paweł i Kasia jesteście na automatycznej wysyłce.
3) Gratulacje, zbudowałeś dwa układy!
MIESIĘCZNA WYPŁATA

Promocja Budowanie 2x2 będzie wypłacana miesięcznie! 

Aby kwalifikować się do promocji Budowanie 2x2 Ty oraz dystrybutorzy z każdego układu muszą brać udział w automatycznej wysyłce na poziomie minimalnej kwalifikacji miesięcznej (70 CV) w miesiącu kiedy te dwa układy się zamkną.

Promocja Budowanie 2x2 dotyczy tylko rynku polskiego i wielkość wypłaty wynosi:


Możesz zakwalifikować się do tej promocji za każdym razem gdy zasponsorujesz dwóch nowych dystrybutorów w Polsce i pomożesz im znajleść ich dwójkę również w Polsce. Ta promocja obejmuje tylko polskich dystrybutorów. Jeżeli sponsorujesz osoby z innych rynków Synergy, otrzymasz wtedy zgodnie z planem wynagrodzeń Mega-Match prowizję Szybki Start.

*Uwaga: Aktywna wysyłka automatyczna jest niezbędna do KAŻDEJ wypłaty.

Synergy jest podekscytowane tą promocją ponieważ nie tylko zachęca ona do pracy zespołowej ale również pozwala zarobić Wam jeszcze więcej pieniędzy!

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące tej ekscytującej promocji, skontaktuj się z polskim Biurem Obsługi Klienta pod nr telefonu +22 310 87 71. 

Życzymy sukcesów w 2014 roku!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us