Przedstawiamy pierwszy e-magazyn dla Dystrybutorów z Europy!

Zapoznaj się z naszym ekskluzywnym magazynem elektronicznym!


Prosta w użytku, a zarazem wyszukana pod względem technicznym elektroniczna wersja magazynu została stworzona z myślą o lekturze w podróży — magazyn można wyświetlić na dowolnym smartfonie lub tablecie.

W naszym kompaktowym e-magazynie znajdziesz najświeższe informacje od prezesa Synergy WorldWide, Dana Normana. W magazynie umieściliśmy również cenne porady biznesowe członków Europejskiej Rady Doradczej, którzy są jednymi z najsilniejszych liderów w Europie. Ich porady z pewnością będą bardzo użyteczne. Ponadto, możesz dowiedzieć się więcej o rygorystycznych procedurach, których trzyma się nasz zespół kontroli jakości, aby móc zagwarantować stosowanie najczystszych i najbezpieczniejszych produktów od najlepszych dostawców. Proces wyboru dostawcy jest ważnym tematem rozmów podczas dzielenia się z innymi informacjami na temat celów działań firmy Synergy oraz wartości, jakimi firma się kieruje.

W przyszłości możesz spodziewać się zdobycia dogłębnej wiedzy na temat produktów firmy Synergy, a dzięki regularnie publikowanym artykułom dowiesz się więcej o naszych wspaniałych Dystrybutorach z Europy, których sukces zmotywuje Cię do osiągania jeszcze lepszych wyników. Nasz magazyn elektroniczny stanie się Twoim głównym źródłem informacji przekazywanych od menedżerów firmy Synergy.

Podziel się tą nowinką ze swoim zespołem oraz z tymi, którzy chcą dowiedzieć się więcej o firmie Synergy WorldWide.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us