Uznanie dla Team Members w Europie - grudzień 2013

wtorek, stycznia 14, 2014

Poniżej wymienione są nazwiska wszystkich w Europie, którzy zaawansowali w grudniu. Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

Awans w randze w grudniu

Team Director
Giuliano Demuro (Italy)

Team Manager
Giuliano Demuro (Italy)

Team Leader
Janita ja Tomas Wargh (Finland)
Maurizio Marinelli (Italy)
Carlo Maria Francesco Branca (Italy)

Gold
Aune Hakala (Finland)
Maurizio Marinelli (Italy)
Carlo Maria Francesco Branca (Italy)

Silver
TImo ja Tati Kaarlela (Finland)
Sirkka Liisa Heikkiinen (Finland)
Anneli Säteri (Finland)
Cesare Trippodo (Italy)
Maurizio Marinelli (Italy)
Carlo Maria Francesco Branca (Italy)
Pirkko Kantola (Finland)

Bronze
Zdzisław Kaliński (Poland)
Robert Wuensche (Germany)
Evamaria Fransiska Friede (Germany)
Stephanie Goerg (Germany)
Claudius van Ballegooijen (Germany)
Ingeborg Blomli (Norway)
Andreas Mortensen (Norway)
Nancy Hortans (Finland)
Stanko Boros (Austria)
Gabriele Vittoria Ruggieri (Italy)
Marco Ferrari (Italy)
Carlo Maria Frencesco Branca (Italy)
Pirkko Kantola (Finland)
Paolo Buscarini (Italy)
Steve Nobel (United Kingdom)

Star
Waldemar Roddvik (Norway)
Buba Darbo (Norway)
Gabriele Ackerman (Germany)
Pirjo Saarinen (Finland)
Robert Wuensche (Germany)
Miles Wade (United Kingdom)
Anne Waagan (Norway)
Robert Read (United Kingdom)
Teemu Mäkelä (Finland)
Trude Dehlin (Norway)
Claudius Van Ballegooijen (Germany)
Dagfinn Buck Jensen (Norway)
Eirin Venes Moen (Norway)
Anke Palmer (Germany)
Ann-sofie Ljungdahl (Sweden)
Heidrun Bauer Praxis Fuer Energetische Therapien (Germany)
Justyna i Bogdan Śnieguccy (Poland)
Mary Mcmanus (United Kingdom)
Ann-katrin Lindström (Finland)
Mira i Paula Grużewskie (Poland)
Grażyna Sady (Poland)
Katarzyna i Grzegorz Bartoszewscy (Poland)
Marco Cingolani (Italy)
Carlo Maria Francesco Branca (Italy)
Trevor Stunt (Ireland)
Katarzyna Skorupa (Poland)
Luca Salvatore (Italy)
Federico  Fabrini Politelli (Italy)
Ingolv Dørum (Norway)
Ralf Kannewischer (Germany)
Sonia  Patrocchi (Italy)
Denise Peretti (Italy)
Sven Venzin (Germany)
Fríða Birna  Þráinsdóttir (Iceland)
Sylvia Pichler (Austria)
Paolo Buscarini (Italy)
Renato Buscarini (Italy)
Irene Wassdal Mithassel (Norway)
Anita Stamulak (Austria)
Giovanna Di Fonzo (Italy)
Heikki Suutari (Finland)
Heidi Mølnvik (Norway)
Gabriele Abbondanza (Italy)
Tomaz Pintar (Slovenia)
Stephen Kreidel (Germany)
Joanna Przybylska (Poland)
Claudio Crollari (Italy)
Toini Saarijärvi (Finland)
Kjersti Aas (Norway)
Paolo Rizza (Italy)
Else Brakstad (Norway)
Satu Suortti (Finland)
Margaretha Mörk (Sweden)
Alfonso Hernandez Navarro (Spain)
Pertti Lundell (Finland)
Anna Hubka (Poland)
Guido Diecidue (Italy)
Bunny Barta (United Kingdom)
Patryk Guliński (Poland)
Martine Nystøl Gutsveen (Norway)
Falch Ståle (Norway)
Katarzyna Stopińska (Poland)
Gigliola Della Chiesa (Italy)
Patrick Burke (Germany)
Anna Gotkiewicz (Poland)
Dr Aneel Bhatia (Ireland)
Eivor Björkstrand (Sweden)
Caroline Thurner (Austria)
Johanna Ja Jari Juutinen (Finland)
Seija Ja Reino Vähä (Finland)
Ellinor Andersson (Sweden)
Franz Jagositz (Austria)


Najlepiej rekrutujący grudniu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Top 20
Caroline Thurner (Austria) - 15
Alfonso Hernandez Navarro (Spain) - 10
Maurizio Marinelli (Italy) - 9
Gunilla Knutsson (Sweden) - 9
Fysiotupa (Finland) - 7
Sari Pulkka (Finland) - 7
Tadeusz Kowalczewski (Poland) - 6
Galyna Rajala (Finland) - 6
Gabriele Abbondanza (Italy) - 6
Lars Groeber (Spain) - 6
Seija ja Reino Vähä (Finland) - 6
Anne Mörck (Sweden) - 6
Nancy Hortans (Finland) - 6
Toini Saarijärvi (Finland) - 6
Jacek Miller (Poland) - 5
Marja-Leena Rasi (Finland) - 5
Olav Hindseth (Norway) - 5
Paul and Kate Flint (United Kingdom) - 5
Sławomir Grochowina (Norway) - 5
Dr. Aneel Bhatia (Ireland) – 5

Najlepsi w budowaniu struktur grudniu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Top 20
Giuliano Demuro (Italy) - 4
William Martin (Germany) - 4
Eva Dippel (Germany) - 2
Sells Consulting (Austria) - 2
Janita ja Tomas Wargh (Finland) - 2
Irmgard Moehle (Germany) - 1
Mieczysław & Lidia Pronińska (Poland) - 1
Mrs. Greenway (Finland) - 1
Michaela Barke (Germany) - 1
Pirjo Martinez (Finland) - 1
Anna-Maija ja Hannu Kreivi (Finland) - 1
Veli-Matti ja Maija Setälä (Finland) - 1
Ulla-Mari Makkonen (Finland) - 1
Andre Jenssen (Norway) - 1
Helena Hemming (Finland) - 1
Dragica Likar (Austria) - 1
Freddie Hauge (Norway) - 1
Cesare Trippodo (Italy) - 1
Maurizio Marinelli (Italy) – 1
Unni Furseth Warpe (Spain) - 1

Legacy Retreat 

Kwalifikowani alumni
William Martin
Sells Consulting
Martin Østvang
Mads Østvang
Reidun Lydersen Dalheim
Eric & Kati Gammals
Oistein Bekkvang
Miimu Jaatinen

Kwalifikowani po raz pierwszy
Pierre Bruns
Global Mentor Team Michael Wald
Ana Vajda-Friess
Jens Tamlagsroenning

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.