Wyjazd dla Goldów – Gold Camp!

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zakwalifikowanych na nasz drugi, polski Wyjazd dla Goldów! Ogłoszona w lipcu kwalifikacja właśnie zakończyła się.

W najbliższy piątek 17 stycznia zapraszamy wszystkich zakwalifikowanych dystrybutorów do luksusowego hotelu Medical Spa Hotel Lawendowe Termy w Uniejowie na szkolenie Gold Camp. Czeka tam na Was specjalny trening, zajęcia integracyjne (team building), wyśmienite jedzenie, świetna zabawa oraz wiele więcej! To będzie niezwykły weekend, w niesamowitym miejscu, z wyjątkową grupą ludzi.


Jeżeli nie zakwalifikowałeś się na ten wyjazd, to zakwalifikuj się na kolejny, który odbędzie się w najbliższe wakacje. Poniżej warunki kwalifikacji.

Kto się kwalifikuje?

• Dystrybutorzy, którzy w okresie styczeń – czerwiec 2014 osiągną rangę Gold.
• Dystrybutorzy, którzy rozpoczęli przygodę z Synergy z pakietem aktywacyjnym V3 Biznes (600cv) oraz osiągnęli w okresie styczeń-czerwiec 2014 rangę Bronze.

Wszelkie koszty związane z pobytem na Gold Camp pokryje Synergy Worldwide. Osoby zakwalifikowane będą jedynie musiały dotrzeć na miejsce we własnym zakresie.

Cieszymy się z ciągłego rozwoju Synergy w Polsce. Wykorzystuj wszystkie promocje Synergy Worldwide i zakwalifikuj się na kolejny wyjazd Gold Camp.

Do zobaczenia w piątek!


Warunki:
Dystrybutorzy chcący zakwalifikować się na Wyjazd dla Goldów muszą być aktywni i uczestniczyć w programie automatycznej wysyłki od dnia rejestracji do zakończenia terminu kwalifikacji.

Zaproszenie na Gold Camp dotyczy 1 osoby na konto dystrybutora.

Szkolenie Gold Camp jest nagrodą jednorazową związaną z osiągnięcem rangi.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us