Odliczamy dni do „Startu w Nowy Rok - Kick Off 2014”

 Już za kilka dni pierwsze, oficjalne wydarzenie Synergy WorldWide Polska 2014 roku. Przypominamy: 8 oraz 9 lutego spotkamy się w nowoczesnym centrum hotelowo konferencyjnym Sound Garden http://www.soundgardenhotel.pl/ przy ul. Żwirki i Wigury 18 w Warszawie.

AGENDA:

8 luty (sobota) – Wydarzenie – KICK OFF 2014
otwarcie rejestracji: 11:00
rozpoczęcie spotkania: 12:00
zakończenie I dnia: 20:00

9 luty (niedziela) – Szkolenie – LaMar Wiscombe, Bart Woodcook oraz Paul Blad
otwarcie rejestracji: 9:30
rozpoczęcie spotkania: 10:00
zakończenie II dnia: 17:30

Poza wyjątkowymi gośćmi, którzy w sobotę, w ciągu dnia zapewnią nam przekaz dużej dawki wiedzy i energii, wierczorem po wydarzeniu przygotowaliśmy dla Państwa coś specjalnego. Możliwość wspólnej zabawy! Od godziny 21:30 zapraszamy na parkiet wszystkich naszych gości. Przy świetnej muzyce instruktorzy tańca poprawadzą imprezę do północy. Będzie możliwość skorzystania z hotelowej restauracji, gdzie wcześniej namawiamy do dokonania rezerwacji posiłku aby wszystko odbyło się sprawnie i bez zbędnego, długiego oczekiwania.

Kilka szczegółów związanych z tym wydarzeniem.

1. Jeśli jeszcze nie kupiłeś biletu to możesz dokonać rezerwacji klikając tutaj. Możliwość dokonywania rezerwacji tylko do czwartku 6 lutego do końca dnia.

2. Aby zarezerwować sobie kolację w hotelowej restauracji i zostać obsłużonym w ekspresowym tempie kliknij tutaj i wybierz sobie odpowiedni posiłek dla siebie.

3. Jeśli nie zarezerwowałeś sobie jeszcze pokoju w hotelu Soundgarden skorzystaj z kodu promocyjnego i dokonaj rezerwacji on-line jeszcze dzisiaj wpisując kod: synergy2014

4. Przyjedziesz autem? Zgłoś to do nas klikając tutaj, a będziesz mógł w trakcie trwania eventu tj. w sobotę oraz w niedzielę zaparkować samochód na specjalnie wyjętym na tę okazję parkingu za darmo! Parking wynajęliśmy po drugiej stronie ulicy Żwirki i Wigury na terenie salonu samochodowego CarSerwis – KIA. Zobacz mapkę. Liczba miejsc ograniczona! Zarejestruj się teraz podając nr rejestracyjny swojego samochodu, a wjeżdżając na parking podaj hasło: SYNERGY

5. Jeśli wystartowałeś w biznesie Synergy Polska po 20 października z pakietem biznesowym 600cv otrzymujesz otrzymujesz bilet wstępu na Kick Off 2014 dla siebie oraz swojego gościa GRATIS. Warunek: do 6 lutego skontaktujesz się z naszym biurem obsługi klienta i potwierdzisz swoją obecność dzwoniąc pod nr 22 310 87 71.

6. Przygotuj się na zakupy gadżetów firmy Synergy. Podczas sobotniego eventu uruchomiony będzie sklep z koszulkami, czapeczkami, torbami i innymi gadżetami naszej firmy.

Nie możemy doczekać się spotkania z Wami. Do zobaczenia w Warszawie!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us