Ogólnopolska AKADEMIA SYNERGY, Bielsko-Biała – 22 luty 2014r.

Zapraszamy wszystkich członków zespołu Synergy WorldWide Polska na kolejną odsłonę AKADEMII SYNERGY, poziom I. Tym razem szkolimy się w Bielsko-Białej. Zapraszamy 22 lutego 2014r o godz. 10:30 do Parkhotel Vienna **** przy ul. Bystrzańskiej 48 w Bielsko-Białej.

Celem Akademii Synergy jest przekazywanie wiedzy na temat budowania skutecznego biznesu Synergy. Zajęcia prowadzić będą praktycy. Osoby, które osiągnęły wysokie pozycje w strukturach naszej firmy i mają duże doświadczenie w branży. Na zajęciach pierwszego stopnia dowiecie się między innymi jak umiejętnie prezentować produkty oraz biznes Synergy. Jak budować zespół w procesie multiplikacji. Dowiecie się również jak organizować pracę, wykorzystywać narzędzia i promocje. W końcu dowiecie się jak planować swój rozwój i budować dynamicznie rozwijający się zespoł.

Bądźcie z nami! Zapraszamy na 10:30!

Data: 22 luty 2014r. (sobota)
Start. Rejestracja: 10:30
Godziny warsztatu: 11.00 – 17.00
Miejsce: Parkhotel Vienna ****, ul. Bystrzańska 48, 43-309 Bielsko-Biała, www.vienna.pl
Wstęp: wolny, bez opłat. Wymagana rejestracja.
Rejestracja: klikaj tutaj tylko do czwartku do godz. 24:00!

Organizatorzy i Prowadzący szkolenie:
Liderzy Synergy WorldWide Polska
Radosław Baszyński – Dyrektor Generalny Synergy Worldwide Polska i Czechy

UWAGA!
W przerwie podczas warsztatu serwowany będzie dwu daniowy obiad. Koszt to 25 zł płatne na miejscu. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z tej możliwości zarezerwuj sobie na naszej stronie rejestracyjnej również tę opcję. Tylko osoby zgłoszone przez internet, będą mogły skorzystać z wyżywienia na miejscu w tej promocyjnej cenie.

Do zobaczenia Bielsku!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us