Relacja filmowa z Wyjazdu dla Goldów – Gold Camp 2014!

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z ostatniego Wyjazdu dla Goldów, jaki odbył się w dniach 17-19 stycznia w luksusowym hotelu Medical Spa Lawendowe Termy w Uniejowie.

Super czas jaki spędzili nasi liderzy zachęcić powinien wszystkich Państwa do zakwalifikowania się na następny Gold Camp, który odbędzie się w II połowie 2014 roku. Czekać tam na Was będzie jak co roku specjalny trening, zajęcia integracyjne (team building), wyśmienite jedzenie, świetna zabawa oraz wiele więcej!

Jak się zakwalifikować?

Wystarczy osiągnąć rangę Gold w okresie styczeń – czerwiec 2014, a wyjazd będzie dla Ciebie zarezerwawany. Wszelkie koszty związane z pobytem na Gold Camp pokryje Synergy Worldwide. Osoby zakwalifikowane będą jedynie musiały dotrzeć na miejsce we własnym zakresie.

Cieszymy się z ciągłego rozwoju Synergy w Polsce dzięki czemu coraz większa liczba ludzi ma szansę odkrywać moc naszych produktów.

Warunki promocji:

Dystrybutorzy chcący zakwalifikować się na Wyjazd dla Goldów muszą być aktywni i uczestniczyć w programie automatycznej wysyłki od dnia rejestracji do zakończenia terminu kwalifikacji.

Zaproszenie na Gold Camp dotyczy 1 osoby na konto dystrybutora.

Wyjazd na Gold Camp jest jednorazową nagrodą za osiągnięcie rangi.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us