Ogólnopolska AKADEMIA SYNERGY, Wrocław – 29 marca 2014r.

W ostatni weekend odbyła się w Bielsko-Białej w Parkhotel Vienna **** AKADEMIA SYNERGY, poziom I. Goście mieli możliwość wzięcia udziału w całodniowym warsztacie prowadzonym przez liderów naszej firmy. Niesamowita energia, przesympatyczna atmosfera i możliwość czerpania wiedzy od osób, które już osiągnęły sukces to tylko niektóre z atutów dla których warto było uczestniczyć na tym treningu.

W marcu na AKADEMIĘ SYNERGY, poziom I zapraszamy wszystkich członków zespołu Synergy WorldWide Polska do Wrocławia. Będziemy się tam widzieć już po raz drugi w tym roku co jest odpowiedzią na bardzo szybko rozwijające się struktury Synergy w tym regionie, a co za tym idzie potrzebę szkolenia się i intergracji.

Zapraszamy 29 marca 2014r o godz. 10:30 do Clubu Creator ul. Szybowcowa 23, 54-130 Wrocław (wejście od Lotniczej).

Celem Akademii Synergy jest przekazywanie wiedzy na temat budowania skutecznego biznesu Synergy. Zajęcia prowadzić będą praktycy. Osoby, które osiągnęły wysokie pozycje w strukturach naszej firmy i mają duże doświadczenie w branży. Na zajęciach pierwszego stopnia dowiecie się między innymi jak umiejętnie prezentować produkty oraz biznes Synergy. Jak budować zespół w procesie multiplikacji. Dowiecie się również jak organizować pracę, wykorzystywać narzędzia i promocje. W końcu dowiecie się jak planować swój rozwój i budować dynamicznie rozwijający się zespoł.

Bądźcie z nami! Zapraszamy na 10:30!

Data: 29 marca 2014r. (sobota)
Start. Rejestracja: 10:30
Godziny warsztatu: 11.00 – 17.30
Miejsce: ul. Szybowcowa 23, 54-130 Wrocław „Creator Klub”(wejście od Lotniczej)
Wstęp: wolny, bez opłat. Wymagana rejestracja.
Rejestracja: klikaj tutaj

Organizatorzy i Prowadzący szkolenie:
Liderzy Synergy WorldWide Polska
Radosław Baszyński – Dyrektor Generalny Synergy Worldwide Polska i Czechy


UWAGA!
W przerwie podczas warsztatu serwowany będzie dwu daniowy obiad. Koszt to 15 zł płatne na miejscu. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z tej możliwości zarezerwuj sobie na naszej stronie rejestracyjnej również tę opcję. Tylko osoby zgłoszone przez internet, będą mogły skorzystać z wyżywienia na miejscu w tej promocyjnej cenie.

Już niebawem zobaczymy się ponownie! Zarezerwujcie sobie datę 29 marca 2014r. w Waszych kalendarzach by upewnić się, że weźmiecie udział w tym bardzo ważnym spotkaniu!

Do zobaczenia!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us