Ogłoszenie dotyczące wakacji Legacy 2015 oraz nowych wymagań kwalifikacyjnych

Przez lata firma Synergy zabierała was w rajskie, relaksujące zakątki półkuli zachodniej. W roku 2015 jednakże zmieniamy lokalizację i ułatwiamy zakwalifikowanie się do udziału!

Przygotuj się na wakacje Legacy w Dubaju — 11–16 stycznia 2015 r.
Dubaj jest miastem kipiącym kulturą arabską oraz charakteryzującym się historią przeplataną zapierającym dech w piersiach nowoczesnym wzornictwem i stylem. Znany ze światowej sławy hoteli, sklepów i kuchni Dubaj jest wyjątkowym miejscem, które czeka, aby je odkryć.

Zakwalifikuj się w tym roku, a my zarezerwujemy Ci pokój w Dubai Atlantis, The Palm — uderzająco majestatycznym kurorcie, który cechuje
wyrafinowanie, urok i scenerie pobudzające wyobraźnię. Atlantis znajduje się na swojej własnej, sztucznej wyspie i zapewnia wszystkie wodne atrakcje, które mogą się znaleźć na liście „do zwiedzenia” — od akwariów i parków wodnych po pływanie z delfinami i nurkowanie. To wakacje Twoich marzeń, które leżą w zasięgu ręki!

Nowe wymagania kwalifikacyjne na wakacje Legacy dla uczestników biorących udział po raz pierwszy
Zbierz 10 punktów do 31 grudnia 2014 roku i zakwalifikuj się do wzięcia udziału w
wakacjach Legacy w Dubaju. Od początku 2014 roku możesz zdobywać maksymalnie po 4 punkty na miesiąc. Każdego miesiąca musisz mieć aktywną opcję wysyłki automatycznej i spełniać poniższe wymagania, aby zdobyć punkty:

• Team Director: Osobiście sponsoruj jednego współpracownika (wynagradzanego jako) Team Leader za 1 punkt lub dwóch współpracowników (wynagradzanych jako) Team Leaders za 2 punkty

• Team Elite: Osobiście sponsoruj dwóch współpracowników (wynagradzanych jako) Team Leaders za 2 punkty lub trzech współpracowników (wynagradzanych jako) Team Leaders za 3 punkty

• Pearl Executive: Osobiście sponsoruj trzech współpracowników (wynagradzanych jako) Team Leaders za 3 punkty lub czterech współpracowników (wynagradzanych jako) Team Leaders za 4 punkty

Pamiętaj, że punkty przechodzą z roku na rok, a więc możliwe, że masz już na swoim koncie zgromadzone punkty, które przybliżą Cię do wzięcia udziału w wakacjach Legacy 2015.

Nowe wymagania kwalifikacyjne na wakacje Legacy dla uczestników poprzednich wyjazdów

Jeśli miałeś/-aś już okazję wziąć udział w wakacjach Legacy, możesz zakwalifikować się ponownie, aby dołączyć do nas w roku 2015. Wymaganiom kwalifikacyjnym dla uczestników poprzednich wyjazdów Legacy można sprostać na jeden z trzech sposobów:

• Awans stopniem na nowy poziom kierowniczy (Pearl lub wyższy) po raz pierwszy

LUB utrzymanie tytułu najwyższej odznaki na poziomie Pearl lub wyższym przez 3 z 12 miesięcy w przypadku uczestników poprzednich wyjazdów starających się ponownie zakwalifikować po raz pierwszy i przez jeden dodatkowy miesiąc za każdy kolejny rok, w którym uczestnik poprzednich wyjazdów ponownie ubiegał się o zakwalifikowanie — maksymalnie10 z 12 miesięcy.

LUB, w przypadku Double Presidential, utrzymanie tytułu najwyższej odznaki przez 3 z 12 miesięcy lub utrzymanie tytułu Presidential przez 3 z 12 miesięcy w przypadku uczestników poprzednich wyjazdów starających się ponownie zakwalifikować po raz pierwszy i przez jeden dodatkowy miesiąc za każdy kolejny rok, w którym uczestnik poprzednich wyjazdów ponownie ubiegał się o zakwalifikowanie — maksymalnie10 z 12 miesięcy.

Uwaga: Wszyscy uczestnicy poprzednich wyjazdów ponownie ubiegający się o zakwalifikowanie, bez względu na to ile razy uczestniczyli w wakacjach Legacy w przeszłości, będą musieli utrzymać tytuł najwyższej odznaki przez 4 z 12 miesięcy, aby zakwalifikować się na rok 2015. Double Presidential Executives wciąż mogą się zakwalifikować, utrzymując tytuł najwyższej odznaki przez 3 z 12 miesięcy lub utrzymując tytuł odznaki Presidential przez 4 z 12 miesięcy.

Okres kwalifikacyjny oraz okres ponownej kwalifikacji trwa od 1 stycznia do 31 grudnia każdego roku.

NOWY pakiet VIP Legacy Retreat Elite
Pakiet VIP Synergy, dostępny wyłącznie dla Presidential Executives oraz wyższych szczebli, podnosi doświadczenia podczas wakacji Legacy z niesamowitych na niezwykłe. Zakwalifikowani liderzy otrzymają przelot w klasie biznes, prywatny apartament na czas uczestniczenia w wakacjach Legacy, transfer z lotniska limuzyną, prezenty i ekskluzywną kolację VIP z zarządem Synergy.

Aby się zakwalifikować, w okresie kwalifikacyjnym należy spełnić następujące kryteria:

• Zdobyć nową rangę Presidential lub wyższą po raz pierwszy

• LUB zakwalifikować się jako uczestnik poprzednich wakacji Legacy i osobiście sponsorować jednego (1) Team Member, który zakwalifikował się i weźmie udział w wakacjach Legacy po raz pierwszy w tym samym roku

• LUB zakwalifikować się jako uczestnik poprzednich wakacji Legacy i utrzymać tytuł najwyższej odznaki przez 6 z 12 miesięcy okresu kwalifikacyjnego Jesteśmy podekscytowani nowymi ulepszeniami dotyczącymi wakacji Legacy i nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli zapewnić wielu z wam to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie w Dubaju. Do zobaczenia w styczniu 2015 roku!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego ogłoszenia, prosimy o kontakt z lokalnym biurem obsługi klienta.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us