W jaki sposób zainspirować ludzi?

Kliknij tutaj, aby wyświetlić ten artykuł lub mu pokrewne w naszym Legacy Magazine.

Eric i Kati Gammals to niezwykli liderzy oraz członkowie europejskiej rady doradczej Synergy WorldWide. Co kwartał jeden z członków rady doradczej będzie przekazywać cenne porady biznesowe oraz przybliży drogę, jaka ją, jego lub ich zawiodła do sukcesu w Synergy.

Uważamy się za niebywałych szczęśliwców, mogąc współpracować z taką firmą, jak Synergy. Mogąc pomagać ludziom poprzez oferowanie im produktów wzbogacających ich życie oraz wspaniałych możliwości biznesowych.

Możliwość współpracy z Synergy oznacza wręcz niezliczone korzyści. Przede wszystkim każdy z nas dostrzega sposobność pomagania innym i do tego zarabiania na tym pieniędzy. Gdy następnie człowiek spojrzy głębiej, odkrywa, że na tym sprawa się nie kończy. Odkrywamy, że jest to wspaniała okazja do poszerzania wiedzy i horyzontów, odnalezienia celu i spełnienia w życiu, bycia częścią zespołu pełnego entuzjazmu i cechującego się optymistycznym spojrzeniem w przyszłość.

Kiedy poznawaliśmy wszystkie możliwości, jakie daje nam współpraca z Synergy, zapragnęliśmy poznać liderów tej firmy — chcieliśmy dowiedzieć się, jacy ludzie współtworzą tę firmę.  To bardzo istotne, aby wszyscy nowi dystrybutorzy mogli porozmawiać z tymi, którym powiodło się najbardziej. Dlatego też zachęcamy naszych partneró do organizowania rozmów zapoznawczych, podczas których nowi dystrybutorzy mogą przez kilka minut porozmawiać z osobami znajdującymi się na wyższych szczeblach. W ten sposób nasi nowi koledzy i nasze nowe koleżanki poznają ludzi kierujących zespołem oraz wartości, jakimi się oni kierują.


Jest to bardzo istotne i przynosi wiele korzyści samemu zespołowi, ponieważ ułatwia późniejsze kontakty dystrybutorów z osobami z wyższych szczebli, gdy na przykład potrzebna jest pomoc. Najbardziej preferowanym sposobem przeprowadzenia takiej rozmowy jest rozmowa trójstronna zainicjowana przez sponsora nowego dystrybutora. W ten sposób wszyscy sponsorzy szybko uczą się przeprowadzania telefonicznych rozmów trójstronnych i wykorzystawania siły trzeciej osoby.  Podczas prezentacji, dyskusji, szkolenia i przyjęcia w ramach tzw. pierwszego dnia („Day One”) w Synergy uczymy wszystkich szerokiego wykorzystywania siły trzeciej osoby na wszystkich etapach działań.

Podczas naszego poznawania Synergy od podszewki zapragnęliśmy również poznać się z członkami rady medycznej i naukowej, a także z dystrybutorami, którzy odnieśli największy sukces. Chcieliśmy poznać ich historie.  Ale przede wszystkim chcieliśmy używać produktów Synergy i pomóc naszym najbliższym oraz naszym znajomym w używaniu ich. Rezultaty stosowania specyfików były dla nas naprawdę istotne. Wszyscy musimy pomóc innym ludziom cieszyć się tymi rezultatami. Dlatego też uczestniczenie w krajowych i międzynarodowych wydarzeniach Synergy jest takie ważne. Uważamy, że odpowiada to za 80% sukcesu.


Jako lider i trener swojej organizacji, podczas komunikacji ze swoimi partnerami trzeba koniecznie pamiętać o naszych wartościach — miłości, odwadze, szczerości, zachowaniu spokoju i pokorze.

Jeśli będziecie postępować zgodnie z tymi wartościami i zachowacie otwarte serce, inspirowanie i motywowanie innych przyjdzie dużo łatwiej.  Pamiętajcie też o tym, aby niczego nie brać do siebie. We wszystkim, czego się podejmujecie, musicie wykazać się koncentracją i wewnętrznym ogniem. Ale też nie zapominajcie o tym, że musi Wam to sprawiać przyjemność.

Przede wszystkim w każdej sytuacji musicie potrafić dostrzec pozytywy i wykształcić umiejętność przekuwania każdego wyzwania na korzyści.

Z pozdrowieniami,
Eric i Kati Gammals

CONVERSATION

Instagram

Follow Us