Zobacz film podsumowujący wyjazd Founder's Club 2014!

Wielu z naszych polskich Team Members pracowało bardzo ciężko, aby zakwalifikować się na wyjątkowy wyjazd Klubu Pionierów do Stanach Zjednoczonych. Niewątpliwie ten wysiłek opłacił się, a sam wyjazd był fantastycznym doświadczeniem! Grupa szczęśliwców udała się do Salt Lake City aby zwiedzić centralę firmy w Utah. Oczywiście wszyscy zostali bardzo serdecznie przywitani przez współpracowników oraz Zarząd i brali udział w licznych wycieczkach oraz szkoleniach produktowych.Wszyscy Ci, którzy zostali zakwalifikowani uczestniczyli w oprowadzaniu po fabryce produktów NSP, która znajduje się zaledwie kilka minut na południe od siedziby Synergy. Na miejscu wszyscy mieli okazję zobaczyć na własne oczy bardzo nowoczesne laboratoria oraz poznać proces produkcji naszych znakomitych suplementów. Krok po kroku zostali wtajemniczeni w bardzo skomplikowany proces zapewniania najwyższej jakości. Podczas tej edukacyjnej wycieczki widoczne gołym okiem było zaangażowanie w produkcję czystych, skutecznych i bezpiecznych suplementów.

Wyjazd ten miał charakter nie tylko edukacyjny, goście bawili się wyśmienicie traktując ten czas również jako świetną okazję do wypoczynku. Podróż na południe, do znanego na całym świecie, słynnego miasta Las Vegas trwała zaledwie kilka godzin.

Kąpiele w basenie, pyszne amerykańskie specjały i szaleństwo na rollercosterze wysoko ponad miastem - to były tylko niektóre z atrakcji minionego weekendu. Nasza grupa również uczestniczyła w wyjątkowym "O" show w wykonaniu Cirque de Soleil.

Polscy Team Members celowo przedłużyli swój pobyt aby doświadczyć również innych atrakcji jak chociażby pobyt w fantastycznym Grand Canyon i Las Vegas Motor Speedway. Cały czas dumnie prezentowali firmowe flagi oraz wyrażali swoje zadowolenie z przywileju bycia dystrybutorami Synergy WorldWide.

"To była prawdziwa przyjemność gościć najlepszych liderów Synergy z Europy," powiedział prezydent Synergy Worldwide Dan Norman. "To niesamowicie ekscytujące widzieć tak liczną reprezentację dystrybutorów firmy z Polski. Chciałbym podziękować za ich obecność i zaangażowanie. Wielu z nich przyjechało z podarunkami oraz nowymi pomysłami. W imieniu wszystkich pracowników siedziby głównej w Utah chcę szczerze powiedzieć Wam - dziękuje."

CONVERSATION

Instagram

Follow Us