Dan Higginson gościem najbliższej sesji internetowej

W poniedziałek 14 kwietnia Synergy WorldWide Polska ma przyjemność gościć Pana Dana Higginsona, Założyciela i CEO Synergy WorldWide, na naszym cotygodniowym webinarze. Zapraszamy Was na to szczególne spotkanie. Będziecie mieć okazję uczyć się od twórcy najlepszego planu wynagradzania na rynku. Gość podzieli się także z Wami swoją wizją globalnego rozwoju firmy.

INFORMACJA DOTYCZĄCA COTYGODNIOWEGO WEBINARU

• KIEDY? PONIEDZIAŁEK 14 KWIETNIA GODZINA 20:00
• GDZIE? W pokoju konfencyjnym  https://synergy.clickwebinar.com/Synergy_WorldWide_Polska
• JAK? Po prostu kliknij tutaj albo wklej powyższy link w swoją przeglądarkę internetową. Aby uzyskać dostęp do darmowych webinarów, przy logowaniu wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres email. UWAGA: Pojemność pokoju konferencyjnego jest ograniczona więc loguj się odpowiednio wcześniej przed godziną 20:00.


DAN HIGGINSON

Kiedy Dan Higginson zakładał Synergy, miał wizję firmy, która w namacalny sposób wpłynie na życie ludzi – firmy, której dobroczynny wpływ będzie odczuwalny przez lata. Jego wizja sprawdziła się. Z członkami zespołu Synergy Higginson dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, zdobytymi podczas pracy w roli lidera, inspiratora, mentora i konsultanta. Przekazuje też swoje zacięcie filantropijne, zachęcając do dzielenia się z innymi.

Higginson rozpoczął karierę jako lider zespołu w ośrodku Covey Leadership Center słynnej firmy Franklin Covey, gdzie pełnił rolę rzecznika w obszarach rozwoju osobistego i zarządzania korporacyjnego. Propagował koncepcję lidera dającego przykład w miejscu pracy i przyczynił się do powstania licznych projektów i funkcji konsultingowych w korporacjach amerykańskich i azjatyckich.
Podróżując po świecie, Higginson dzielił się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem kierowniczym; dziś kontynuuje te podróże jako lider firmy Synergy. Pod jego kierownictwem firma Synergy zdobyła uznanie w kraju i za granicą w branży marketingu sieciowego.

W przypadku Higginsona pragnienie pomagania innym wykracza poza pracę w Synergy. Zasiada w radach licznych organizacji charytatywnych, w tym w radzie kanclerzy fundacji badań nad cukrzycą u młodzieży (Juvenile Diabetes Research Foundation), oraz pełni główną rolę w wielu projektach filantropijnych.

WIĘCEJ O SERII COTYGODNIOWYCH WEBINARÓW SYNERGY POLSKA

Jedną z wielu zalet bycia Dystrybutorem Synergy na rynku polskim jest możliwość udziału w cotygodniowych sesjach webinar, które odbywają się w poniedziałkowe wieczory. Bez wątpienia nasze webinary są świetną okazją do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności oraz ich ewentualnego poszerzenia. Niektóre z sesji skupiają się na aspekcie stricte biznesowym Synergy oraz szansie zarobkowej jaka za nim idzie. Inne natomiast, traktują o wyjątkowym procesie produkcji, dzięki któremu jakość suplementów nie ma sobie równych. Co tydzień mamy przyjemność zaprezentowac Państwu gości specjalnych, którzy chętnie dzielą się cennymi wskazówkami oraz swoim doświadczeniem ze wszystkimi uczestnikami sesji. Webinary to także niepowtarzalna szansa dla nas aby wyróżniać liderów z ciągle rozwijającego się rynku polskiego.

Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona – dlatego też, aby wziąć udział prosimy o wcześniejsze logowanie!

Kliknij tutaj, aby zalogować się już teraz!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us