I Rocznica Synergy WorldWide Polska, 7-8 czerwca

Z dumą i radością pragniemy zaprosić Państwa do uczestnictwa w I Rocznicy otwarcia Synergy WorldWide w Polsce. Cóż to był za rok! Wszyscy członkowie zespołu z rynku polskiego mają wiele powodów do dumy. A to zaledwie początek – najlepsze dopiero przed Wami! Jesteśmy pełni nadziei, że zaznaczycie ten ważny dzień w kalendarzu, zaprosicie przyjaciół, rodzinę i dołączcie do nas.

Gość Specjalny
Dan Higginson, Założyciel i CEO Synergy WorldWide, przybędzie do Warszawy, aby uczestniczyć w naszej Rocznicy. Nie może doczekać się on już spotkania z Wami. Spotkania, które będzie kamieniem milowym dla polskiego rynku. Chce poznać tych wszystkich ludzi, dzięki którym poprzedni rok był tak dobry. Przybywajcie zatem, aby zostać zainspirowanym oraz dowiedzieć się wielu ciekawych informacji i rad z ust samego założyciela firmy. Drugiego dnia konferencji przeprowadzi on 4 godzinne szkolenie, którego nie możecie przegapić.

Nasz Pierwszy Rok
Minął już rok od Uroczystego Otwarcia polskiego rynku Synergy, które miało miejsce w Hotelu Narvil nad Zalewem Zegrzyńskim w Serocku. Od tamtej pory, mieliśmy okazję zobaczyć na własne oczy jak rozwijają się wielcy liderzy, nauczyliśmy się wiele jak rozwijać strukturę oraz czerpaliśmy zyski z najlepszego planu wynagradzania w biznesie MLM. Co najważniejsze, nasze produkty oraz nasi ludzie zmieniają nasze podejście do zdrowia w Polsce i na świecie. Liczymy na jeszcze więcej.

Rocznica 7-8 czerwca 2014
Wydarzenie rocznicowe Synergy WorldWide Polska odbędzie się w Warszawie i potrwa 2 dni. Zapraszamy już dziś na sobotę i niedzielę z Synergy. 7-8 czerwca 2014 spotkamy się na niezwykłym wydarzeniu przepełnionym energią ludzi związanych z Synergy z Polski i zzagranicy. Wktóce podamy miejsce spotkania oraz rozpoczniemy przedsprzedaż biletów. Trzymajcie rękę na pulsie, niebawem kolejne wiadomości.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us