Kończą się miejsca w hotelach podczas Szczytu 2014!


W sektorze biznesowym w Barcelonie wrzesień należy do najbardziej ruchliwych okresów. Po sezonie wakacyjnym wiele firm organizuje kongresy i zebrania w przygotowaniu do zakończenia roku. Większe hotele są często całkowicie zarezerwowane.

Na szczęście zarezerwowaliśmy pokoje po zniżkowych cenach w trzech hotelach usytuowanych w pobliżu obiektu, w którym odbędzie się Szczyt. Trzeba jednak działać szybko, ponieważ nie wszystkie pokoje zarezerwowane przez nas na czas Szczytu znajdują się w tych trzech hotelach.

Każdy hotel ustalił ostateczny termin, po którego upływie duża część zarezerwowanych przez nas pokoi zostanie udostępniona ogółowi zainteresowanych. Jeden z tych ostatecznych terminów wkrótce upłynie!

Ostateczne terminy w poszczególnych hotelach:

NH Constanza: 21 kwietnia
Juan Carlos Hotel: 25 maja
Princess Sofia Hotel: 7 lipca

Po upływie tych ostatecznych terminów nie możemy zagwarantować dostępności pokoi ani zniżkowej ceny.

Rezerwacja po upływie ostatecznego terminu będzie możliwa, ale nie warto ryzykować! Setki członków Zespołu Synergy zarezerwowały już pobyt w Barcelonie.

Nie czekaj! Zarezerwuj pokój, dopóki istnieje możliwość wyboru pokoju i skorzystania z gwarantowanej zniżki.Kliknij tutaj, aby wyświetlić wszystkie informacje o hotelach.

Do zobaczenia na naszym tegorocznym, najlepszym w historii Szczycie w dniach 25-27 września!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us