Lynda Hammons gościem najbliższej sesji internetowej

W poniedziałek 7 kwietnia Synergy WorldWide Polska ma przyjemność gościć Panią Lyndę Hammons, wiceprezesa ds. jakości, na naszym cotygodniowym webinarze. Zapraszamy Was na to szczególne spotkanie. Będziecie mieć okazję poznać osobę, która stoi za tworzeniem najlepszych jakościowo suplementów na świecie.

INFORMACJA DOTYCZ ĄCA COTYGODNIOWEGO WEBINARU

• KIEDY? Poniedziałek, 7 kwietnia, godzina 20:00
• GDZIE? W pokoju konfencyjnym 
https://synergy.clickwebinar.com/Synergy_WorldWide_Polska
• JAK? Po prostu kliknij tutaj albo wklej powyższy link w swoją przeglądarkę internetową. Aby uzyskać dostęp do darmowych webinarów, przy logowaniu wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres email. UWAGA: Pojemność pokoju konferencyjnego jest ograniczona więc loguj się odpowiednio wcześniej przed godziną 20:00.

LYNDA HAMMONS
Lynda jest certyfikowanym inżynierem jakości, technikiem oraz audytorem. Nadzoruje cały proces kontroli jakości w firmie Synergy Worldwide oraz Nature’s Sunshine Products. Jest odpowiedzialna za zapewnienie najwyższych standardów jakości oraz ich przestrzeganie na każdym etapie produkcji.

Lynda podróżuje po wielu krajach, przeprowadzając bardzo szczegółowe kontrole na farmach, plantacjach oraz sprawdza źródła zaopatrzenia składników do naszych produktów. Jej przydomek to „Terminator” (z ang. to terminate – zakończyć coś, rozwiązać) z powodu jej opini jako osoby, która szybko kończy współpracę z dostawcami, którzy nie spełniają naszych norm czystości oraz jakości.

Poza wymienionymi obowiązkami, Lynda nadzoruje także pracę laboratoriów gdzie przeprowadza się ponad 600 testów różnego rodzaju, aby zagwarantować czystość, skuteczność i bezpieczeństwo produktów Synergy. Lynda – utalentowana i doświadczona prezenterka od wielu lat jest częścią zespołu Synergy/Nature’s Sunshine. Nie przegapcie okazji, aby posłuchać jej samej i przez to lepiej zrozumieć dlaczego Synergy wyróżnia się tak bardzo na tle innych firm.

WIĘCEJ O COTYGODNIOWYCH WEBINARACH SYNERGY WORLDWIDE POLSKA
Jedną z wielu zalet bycia Dystrybutorem Synergy na rynku polskim jest możliwość udziału w cotygodniowych sesjach interentowych, które odbywają się w poniedziałkowe wieczory. Bez wątpienia nasze konferencje są świetną okazją do poszerzenia swojej wiedzy oraz zdobycia umiejętności. Niektóre z sesji skupiają się na aspekcie stricte biznesowym oraz szansie zarobkowej Synergy jaka za nim idzie. Inne natomiast, dotyczą produktów i nawiązują do wyjątkowego procesu produkcji, dzięki któremu jakość naszych suplementów nie ma sobie równych. Co tydzień mamy przyjemność prezentowac Państwu gości specjalnych, którzy chętnie dzielą się cennymi wskazówkami oraz swoim doświadczeniem ze wszystkimi uczestnikami sesji. Webinary to także niepowtarzalna szansa dla nas aby wyróżniać liderów na szybko rozwijającym się rynku polskim.

Pamiętajcie, że liczba miejsc w pokoju jest ograniczona – dlatego też, aby wziąć udział prosimy o wcześniejsze logowanie!

Kliknij tutaj, aby zalogować się już teraz!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us