Ogólnopolska AKADEMIA SYNERGY, Ożarów Mazowiecki – 26 kwietnia 2014r.

W kwietniu na warsztat z serii AKADEMIA SYNERGY, poziom I zapraszamy wszystkich członków zespołu Synergy WorldWide Polska do podwarszawskiego Ożarowa Mazowieckiego do hotelu Mazurkas.

Celem Akademii Synergy jest przekazywanie wiedzy na temat budowania skutecznego biznesu Synergy. Zajęcia prowadzić będą praktycy. Osoby, które osiągnęły najwyższe pozycje w strukturach naszej firmy i mają duże doświadczenie w branży. Na zajęciach pierwszego stopnia dowiecie się między innymi jak umiejętnie prezentować produkty oraz biznes Synergy. Jak budować zespół w procesie multiplikacji. Dowiecie się również jak organizować pracę, wykorzystywać narzędzia i promocje. W końcu dowiecie się jak planować swój rozwój i budować dynamicznie rozwijający się zespoł.

Bądźcie z nami! Zapraszamy na 10:30!

Data: 26 kwietnia 2014r. (sobota)
Start. Rejestracja: 10:30
Godziny warsztatu: 11.00 – 17.30
Miejsce: Centrum Konferencyjne i Hotel MCC Mazurkas Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 177
Wstęp: wolny, bez opłat. Wymagana rejestracja.
Rejestracja: klikaj tutaj

Organizatorzy i Prowadzący szkolenie:
Liderzy Synergy WorldWide Polska
Radosław Baszyński – dyrektor generalny Synergy Worldwide Polska i Czechy


Dojazd transportem publicznym z Warszawy do Ożarowa zajmie Państwu około 30 minut. Centrum Konferencyjne i Hotel MCC Mazurkas znajduje się około 5 minut pieszo ze stacji SKM Ożarów. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej jak dojechać transportem publicznym.

Dla wszystkich dojeżdżających samochodami osobowymi parking na terenie centrum konferencyjnego Mazurkas dla naszych gości gratis!

Zarejestrucie się już dziś. Do zobaczenia!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us