ProArgi-9 + otrzymuje prestiżową nagrodę Złoty Otis

Wprowadzony niedawno do Polski suplement diety ProArgi-9 + już zdążył zdobyć szerokie grono zwolenników. Coraz więcej osób dostrzega to, co my wiemy o już od dawna . ProArgi-9 + jest godnym zaufania, silnie działającym i wyróżniającym się na rynku medycznym produktem.

Nagroda zaufania Złoty Otis 2014 roku została przyznana firmie Synergy WorldWide Europe jako wyróżnienie za stworzenie przełomowego produktu ProArgi-9 +! Złoty Otis jest przyznawany firmom, do których konsumenci mają największe zaufanie.
To dotyczy nie tylko kwestii pozycji produktu na rynku medycznym, musi on również spełniać pokładane w nim oczekiwania.

Niniejsza nagroda jest spełnieniem marzeń dla każdej firmy farmaceutycznej i medycznej w Polsce. Fakt, że otrzymaliśmy to wyróżnienie mówi wiele o najwyższej jakości produktu ProArgi 9+. Podstawą są składniki najczystszego pochodzenia, a każda partia przechodzi przez setki testów aby upewnić się, że produkt końcowy będzie spełniał wszystkie wymogi Synergy.

Radosław Baszyński dyrektor generalny na Polskę i Czechy stanął na scenie, aby pośród innych zwycięzców odebrać statuetkę w imieniu Synergy WorldWide. Jesteśmy zaszczyceni tym wyróżnieniem oraz podekscytowani faktem , że zostaliśmy zauważeni przez ekspertów medycznych z całego świata, którzy zwrócili uwagę na produkt ProArgi 9+ oraz jego zbawienne dla zdrowia właściwości.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us