Przedstawiamy pierwszych laureatów promocji Barcelona!


Każdego miesiąca, aż do sierpnia 2014 r., głównymi nagrodami w promocji Barcelona są noclegi w hotelu o niezwykle wysokim komforcie w Barcelonie, w Hiszpanii. Podczas Szczytu członkowie zespołu z całej Europy zbiorą się pod jednym dachem z okazji uroczystości godnej zapamiętania.


Co miesiąc przyznajemy 2 najlepszym liderom 2-dniowy pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu Princess Sofia Hotel  w Barcelonie. Zakwaterowanie obejmuje czas trwania Szczytu. 

Dziś chcielibyśmy zaprezentować pierwszych laureatów:

Dr Aneel Bhatia  jest urologiem od 20 lat, który niedawno, w listopadzie 2013 r., rozpoczął współpracę z firmą Synergy. W styczniu awansował do rangi Silver. Jako pracownik medyczny jest pewny, że korzyści z produktów firmy Synergy mogą czerpać ludzie ze wszystkich środowisk. Akademię medyczną ukończył w roku 1994 w Karachi w Pakistanie, a w roku 2001 przeprowadził się do swojego obecnego miejsca zamieszkania — do Dublinu w Irlandii.  Szczyt w Barcelonie będzie dla Dr Bhatia pierwszym doświadczeniem tego kalibru odkąd współpracuje z firmą Synergy.  Ma on nadzieję, że wydarzenie to dostarczy mu nowej wiedzy i szkoleń, koniecznych aby mógł kontynuować dzielenie się mocą płynącą z produktów Synergy ze wszystkimi, których napotka na swojej drodze.

Boštjan Pilej i Irena Kladivarasuvat z Lublany na Słowenii tworzą duet Team Manager duo Team EBALI. Są częścią Synergy Słowenia od samego początku i przez ten czas znacząco przyczynili się do rozwoju firmy Synergy w Europie Środkowej. Boštjan przez większą część swojej kariery zajmował się marketingiem, a Irena może pochwalić się doświadczeniem w prawie. Obecnie razem rozpowszechniają na całym świecie przekaz oparty na wartościach firmy Synergy, takich jak zdrowie fizyczne i życie spokojne pod względem finansowym. Boštjan i Irena pojawili się na scenie podczas Szczytu globalnego w 2013 r., machając słoweńską flagą krótko po tym jak oficjalnie wkroczyli na rynek. To będzie drugi Europejski Szczyt Synergy, w którym będą uczestniczyć i już nie mogą się doczekać premier nowych produktów oraz przemów wybitnych prelegentów. Członkowie ich zespołu już zdobywają punty w ramach trwającej promocji Barcelona.

Guiseppe Lucio jest weteranem marketingu sieciowego, który niedawno, w lutym 2014 r., przeszedł do firmy Synergy.  W tym krótkim czasie nie stracił ani chwili i od razu zabrał się za tworzenie własnej działalności. Szybko, bo w zaledwie tydzień, awansował do rangi kierownika Team Manager — to absolutny rekord w firmie Synergy!  To pierwszy raz, gdy bierze udział w Szczycie i chce poczuć przede wszystkim ekscytację i energię, która kumuluje się, gdy tak wielu Team Members firmy Synergy zbiera się w jednym miejscu, aby oddać się świętowaniu. Guiseppe ma również nadzieję podzielić się swoją pasją do firmy Synergy ze wszystkimi, których spotka podczas Szczytu i pomóc im rozwinąć ich marzenia.

Päivi Nevari znajdowała się w momencie swojego życia, który był pełen nieograniczonych możliwości. Otrzymała tytuł MBA w Finlandii, spędziła 25 lat pracując w sklepach jej rodziny, a następnie przez kilka kolejnych lat zajmowała się swoją matką. Nagle poczuła potrzebę wolności wyboru drogi, którą chciała podążać w życiu począwszy od tego momentu. Wybrała firmę Synergy. Gdy zaczęła korzystać z produktów Synergy, zobaczyła, że jej zdrowie ulega diametralnej poprawie. Teraz jej celem w życiu jest przekazywanie wszystkim, których zna wiedzy dotyczącej znaczących efektów środka ProArgi-9+. To dla niej tak samo ważne jak sprzedawanie produktów. Dla Päivi będzie to pierwszy Szczyt i już nie może się doczekać wzięcia udziału w spotkaniach, podczas których będzie mogła usłyszeć nowe historie o sukcesach naszej firmy oraz spotkać ludzi zorientowanych na wartości Synergy, zarówno z Finlandii, jak i zza granicy.

Wyrażamy nasze uznanie wobec wszystkich, którzy poczynili ogromne postępy w swojej działalności oraz wszystkich, którzy już znaleźli się w grupie 10 laureatów.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę nagród, które możesz wygrać w nadchodzących miesiącach — od iPadów i iPodów, aż po rejestrację na Szczyt oraz produkty Synergy!

Potrzebujesz przypomnieć sobie w jaki sposób można zdobywać punkty w ramach promocjii Barcelona? Kontynuuj czytanie tutaj.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us