TEATR & CLUB CAPITOL – Warszawa - I Rocznica Synergy WorldWide Polska , 7-8 czerwca

Niniejszym ogłaszamy rozpoczęcie rejestracji na wydarzenie z okazji I Rocznicy otwarcia Synergy WorldWide w Polsce. Znamy już miejsce spotkania, na które tak długo wszyscy wyczekiwaliście.

Wyjątkowa okazja jakim jest świętowanie rocznicy zobowiązuje do wyboru wyjątkowego miejsca. Dlatego też postanowiliśmy Państwa zaprosić do Teatr & Club Capitol, który mieści się w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 115.

Capitol jest unikalnym połączeniem klubu, restauracji i teatru. Inowacyjne rozwiązania techniczne, wysoki poziom obsługi, starannie zaprojektowane barokowe wnętrza, gdzie każdy mebel ma swoją historię, wprowadzą Państwa w niezwykły klimat. Wykorzystamy każdą część obiektu bo oprócz sesji, które odbywać się będą na dużej scenie teatru Capitol, skorzystamy ze świetnej kuchni jaką oferuje tutejsza restauracja, a w sobotni wieczów, w części klubowej czekać na nas będą atrakcje, podczas których DJ zapewni nam niezapomniane wrażenia muzyczne.

Nie może zabraknąć Ciebie oraz Twojego zespołu na tym wydarzeniu. Bilety na ten weekend dostępne są już teraz! Cena w przedsprzedaży to 20 Euro (ok. 84 złote) . Cały weekend z Synergy, z 2 obiadami w cenie ,to super oferta ważna tylko do 30 kwietnia 2014. Po tym terminie będzie już można nabyć bilety jedynie na miejscu w cenie 100zł za weekend. Dodatkowo dla zainteresowanych wieczorną integracją w sobotę zorganizowana będzie w Capitolu kolacja w formie bufetu. Koszt to 40zł/osobę. Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem zapraszamy także do rejestracji. Płatność na miejscu.


UWAGA!
Tylko w najbliższą sobotę 26 kwietnia podczas Akademii Synergy, która odbędzie się w Ożarowie Mazowieckim w hotelu Mazurkas, można będzie nabyć bilety na I Rocznicę w pakietach promocyjnych dla 5 i 10 osób. Specjalna cena wynosić będzie 350zł dla 5-ciu wejściówek oraz 600zł dla 10-ciu. Płatność tylko gotówką. Skorzystajcie z tej wyjątkowej, jednorazowej okazji.

Zapraszamy wszystkich oraz jak zwykle przypominamy, że każdy dystrybutor, który wystartował lub wystartuje w biznesie Synergy Polska w okresie od 8 lutego do dnia wydarzenia z pakietem biznesowym 600cv wejdzie na I Rocznicę z osobą towarzyszącą za darmo! Warunek jaki należy spełnić to kontakt z Biurem Obsługi Klienta oraz potwierdzenie telefoniczne lub mailowe swojej obecności.

Gość Specjalny
Gościem specjalnym naszego wydarzenia będzie Dan Higginson, Założyciel i CEO Synergy WorldWide, który nie może doczekać się już spotkania z Wami. Spotkanie z nim będzie kamieniem milowym dla wielu z Was. Przybywajcie zatem, aby zostać zainspirowanym oraz dowiedzieć się wielu ciekawych informacji i rad z ust samego założyciela firmy. Drugiego dnia konferencji przeprowadzi on 4 godzinne szkolenie, którego nie możecie przegapić.

Do zobaczenia!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us