Uznanie dla Team Members w Europie - marzec 2013

czwartek, kwietnia 10, 2014


Poniżej wymienione są nazwiska wszystkich w Europie, którzy zaawansowali w marcu. Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

Awans w randze w marcu

Team Director
Giuseppe Lucio (Italy)

Team Manager
Yvonne E. Timmins (Ireland)
Dennis Brennan (Ireland)
Ruth Britsch (Germany)
Michele Guardascione (Italy)

Team Leader
Alfonso Vilches del Castillo (Spain)
Albin Weber (Austria)
Michele Guardascione (Italy)
Anna Annunziata (Italy)
Estrella-team (Germany)

Gold
Clare Davison (United Kingdom)
Paul and Kate Flint (United Kingdom)
Pat Fox (Ireland
Albin Weber (Austria)
Michele Guarascione (Italy)
Anna Annunziata (Italy)

Silver
Josephine and William Gill (Ireland)
Sally MacLeod (United Kingdom)
Vuokra Mb:t Oy (Finland)
Livio Langella (Italy)
Marja-leena Rasi (Finland)
Albin Weber (Austria)
Anita Wischer (Austria)
Rosi Hoch (Germany)
Michele Guardascione (Italy)
Anna Annunziata (Italy)
Rosalia Ciorciaro (Italy)
Fabio Montagna (Italy)

Bronze
Sofia Lindholm (Sweden)
Seppo Jyly (Finland)
Anneli Yli-hemminki (Finland)
Geraldine Daly (United Kingdom)
Anita Kvammen Silseth (Norway)
Gunnar Gunnarsson (Iceland)
9001 Wiktor Pasławski (Poland)
Sadie Lighten (United Kingdom)  
Grażyna Sady (Poland)
Katarzyna I Grzegorz Bartoszewscy (Poland)
Chuka Agbasiere (United Kingdom)
Pietro Diano (Italy)
Diana Yvonne Assadi (Germany)
Toini Saarijärvi (Finland)
Kjersti Aas (Norway)
Gillian McDonald (United Kingdom)
Birgitta Sillanpää (Finland)
Kuba Chrzanowski (Ireland)
Albin Weber (Bronze)
Kaia Asboll (Spain)
Anita Wischer (Austria)
Ragna Ulfsdottir (Norway)
Anita Losen (Norway)
Anna Margret Bjarnadottir (Iceland)
Raimondo Barone (Austria)
Michele Guardascione (Italy)
Anna Annunziata (Italy)
Rosalia Ciorciaro (Italy)
Per Nilsen (Norway)
Alfonso Carannante (Italy)
Sergio del Regno (Italy)
Fabio Montagna (Italy)

Star
Maria Suppan (Austria)
Matti Juhani Janas (Finland)
Kirsi Niemi (Finland)
Lena (Poland)
Ina Bucholtz (Germany)
Arja Mondolin (Finland)
Lainio Gmbh (Finland)
Elisabeth Winter Harrysson (Sweden)
Heinz-werner Blum (Germany)
Ursula Bordi (Finland)
Danuta Zygmunt (Poland)
Della Mrie Lloyd (United Kingdom)
Erkki Ikonen (Finland)
Brooke A Tölli (Finland)
Eileen Macinnes (United Kingdom)
Timo Nissi (Finland)
Roger Oshaug (Norway)
Janne Isokangas (Finland)
Krystian Kubien (Poland)
Chuka Agbasiere (United Kingdom)
Eva-maria Bautz-john (Germany)
Anna Maria Cozzetto (Italy)
Andrea Felappi (Italy)
Deirdre McMorrow (Ireland)
Gabriela Christine Naaf (Germany)
Magda Lo (Ireland)
Grażyna Jasińska (Poland)
Michael McDonald (United Kingdom)
Kuba Chrzanowski (Ireland)
Kieran Eccles (Ireland)
Kane O'Brien (Ireland)
Tina Solar (Slovenia)
Albin Weber (Austria)
Kaia Asboll (Spain)
Päivi Sillanpää (Finland)
Inger Elisabeth Sanne (Norway)
Ragna Ulfsdottir (Norway)
Michał Borkowski (Poland)
Tiina ja Mikko Pukki (Finland)
Morana Krstovic (Slovenia)
Pigeon Vitality As (Norway)
Sarah Brice (United Kingdom)
Olavi Kela (Finland)
Nada Kekic (Finland)
Goran in Nives Novkovic (Slovenia)
Bente Alstad (Norway)
Vala Bjørt Hardardottir (Norway)
Fernando Menendez Nieto (Spain)
Elfriede Hoedl (Austria)
Stanisław Jawor (Poland)
Dr. Muhammad Adil Mazhar (Ireland)
Marina Lesica Vuković (Slovenia)
Eva Janouchova (Czech Republic)
Manfred Kienzl (Austria)
Bea Frateur (Germany)
Jens Dethlefsen (Germany)
Anton Erling Mittet (Norway)
Cristian Donati (Italy)
Elva Sigurdardottir (Iceland)
Asta Hrønn Hardardottir (Norway)
Raimondo Barone (Austria)
Rosa di Lauro (Italy)
Michele Guardascione (Italy)
Ivan Costabile (Italy)
Anna Annunziata (Italy)
Rosalia Ciorciaro (Italy)
Sari Auvinen (Finland)
Ewa Grabek (Poland)
Per Nilsen (Norway)
Atle Jonny Aske (Sweden)
Alfonso Garannante (Italy)
Sergio del Regno (Italy)
Manuela Napoletano (Italy)
Ole Petter Hallan (Norway)
Vincenzo Napoletano (United Kingdom)
Cornelia Uecker (Germany)
Luca Faraone (Italy)
Minna a Henry Isopahkala (Finland)
Ulla Tuohimäki (Finland)
Fabio Montagna (Italy)
Gennaro Rea (Italy)
Niina Vartiainen (Finland)
Biagio Lucci (Italy)
Annalisa Quadrelli (Italy)
Antonio Esposito (Italy)
Franco Padovan (Italy)


Najlepiej rekrutujący w marcu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Top 30
Marja-Leena Rasi (Finland) - 19
Rosi Hoch (Germany) - 14
Michele Guardascione (Italy) - 12
Giuseppe Lucio (Italy) - 10
Katarzyna I Grzegorz Bartoszewscy (Poland) - 9
Kuba Chrzanowki (Ireland) - 9
Anna Annunziata (Italy) - 9
Rosalia Ciorciaro (Italy) - 8
Małgorzata Dybek (Poland) - 8
Frank Fliether (Germany) - 7
Debora Scotto Rosato (Italy) - 7
Sergio del Regno (Italy) - 7
Jaffry Sadiq & Fauzia Fatima (Ireland) - 6
Reinhard Foegelle (Germany) - 6
Angelo Esposito (Italy) - 6
Timo ja Tati Kaarlela (Finland) - 6
Albin Weber (Austria) - 6
Reidun Lydersen Dalheim (Norway) - 6
Anna Zając (Poland) - 5
Irena Krzywańska (Poland) - 5
Nicola Hok (United Kingdom) - 5
Eugeniusz Deka (Poland) - 5
Unni and Karl Warpe (Spain) - 5
Estrella-Team (Germany) - 5
Spangenberg GBR (Germany) - 5
Virgina Ascione (Italy) - 5
Luca Faraone (Italy) - 5
Ivan Costabile (Italy) - 5
Marja-Leena Myllykoski (Finland) - 5
Lauri Eskola (Finland) - 5
Monica Roldan Martin (Spain) - 5

Najlepsi w budowaniu struktur w marcu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Top 20
Giuseppe Lucio (Italy) -18
Michele Guardascione (Italy) - 7
Robert Suppan (Austra) - 6
Anna Annunziata (Italy) - 5
Paul and Kate Flint (United Kingdom) - 4
Robert Solstad (Norway) - 3
Anne Katrine Skilbreid (Norway) - 3
Sigurd Asbjørnsen (Norway) - 3
Albin Weber (Austria) - 3
Livio Langella (Italy) - 2
Natalie Pfahler (Germany) - 2
Viola Tölli (Finland) - 2
Flow Michał Mosiejko (Poland) - 2
Anne-Kristin Fösker (Sweden) - 2
Rosi Hoch (Germany) - 2
Nada Maric (Slovenia) - 2
Else Brakstad (Norway) - 2
TMI JVJ-Palvelut (Finland) - 2
Magda Lo (Ireland) - 2
Network Power (Germany) - 2
Carlo Branca (Italy) - 2
Marita Lindholm / Bistro du Marin oy (Finland) - 2


Legacy Retreat 

Kwalifikowani alumni
Sells Consulting (Emerald Executive)
William Martin (Presidential Executive)
Eric & Kati Gammals (Pearl Executive)

Kwalifikowani po raz pierwszy

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.