Uznanie dla Team Members w Europie - kwiecień 2013

wtorek, maja 13, 2014


Poniżej wymienione są nazwiska wszystkich w Europie, którzy zaawansowali w kwietniu. Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

Awans w randze w kwietniu

Pearl Executive
Franz Friess & Ana Vajda-Friess

Team Director
Roman Tanzler (Austria)
Anna-Maija ja Hannu Kreivi (Finland)
Maria Proskovits (Austria)

Team Manager
Elisabeth Unger (Austria)
Ludwig Kalina (Austria)
Dianna Oy (Finland)
Anna Riebenbauer (Austria)
Maria Proskovits (Austria)
Heinz Glatz (Austria)
Olivia Unger (Austria)
J&J Enterprises (Ireland)

Team Leader
Werner Jauk (Austria)
Ron Palmer (United Kingdom)
Hannelore Kalina (Austria)
Anna Riebenbauer (Austria)
Olivia Unger (Austria)
Sabine Fruth (Austria)
Margarete Glatz (Austria)
Johann Stadlbauer (Austria)
Melissa Unger (Austria)
Paul & Kate Flint (United Kingdom)
Christine Freiler (Austria)
Mohneesh Jindal (Ireland)
Bright Perspectives (Ireland)
Stefan Lueckl (Austria)
Angelika Albrechtowitz (Austria)
Markus Planker (Austria)
Caroline Thurner (Austria)
Katrin Pinter (Austria)

Gold
Werner Jauk (Austria)
Kirsi Laitinen (Finland)
Hannelore Kalina (Austria)
Marika Kankaanpää (Finland)
Katja ja Joonas Aho (Finland)
Anna Riebenbauer (Austria)
Olivia Unger (Austria)
Sabine Fruth (Austria)
Viola Tölli (Finland)
Margarete Glatz (Austria)
Johann Stadlbauer (Austria)
Melissa Unger (Austria)
Christine Freiler (Austria)
Mohneesh Jindal (Ireland)
Linnea Bertina Byrkjeland (Sweden)
Bright Perspectives (Ireland)
Stefan Lueckl (Austria)
Angelika Albrechtowitz (Austria)
Markus Planker (Austria)
Caroline Thurner (Austria)
Katrin Pinter (Austria)

Silver
Werner Jauk (Austria)
Sigurd Asbjørnsen (Norway)
Kirsi Laitinen (Finland)
Helena Laukka (Finland)
Marika Kankaanpää (Finland)
Wiesław & Joanna Janikowscy (Poland)
Anna Riebenbauer (Austria)
Olivia Unger (Austria)
Sabine Fruth (Austria)
Viola Tölli (Finland)
Margarete Glatz (Austria)
Johann Stadlbauer (Austria)
Michael Maleck (Germany)
Melissa Unger (Austria)
Christine Freiler (Austria)
Mohneesh Jindal (Ireland)
Ingrid Fahrnleitner (Austria)
Christian Kallab (Austria)
W.B.F. Enterprises (Ireland)
Juhani Ja Kaisa Pulkka (Finland)
Gabriele Vittoria Ruggieri (Italy)
Marja-leena Myllykoski (Finland)
Stefan Lueckl (Austria)
Angelika Albrechtowitz (Austria)
Eva-maria Thurner (Austria)
Eveline Frank (Austria)
Markus Planker (Austria)
Olav Eggen (Norway)
Caroline Thurner (Austria)
Josef Greiner (Austria)
Anita Losen (Norway)
Wurzelstock Lienz (Austria)
Katrin Pinter (Austria)

Bronze
Barbara Schuetzenhoefer (Austria)
Erna Krenn (Austria)
Maurice Abeling (Germany)
Naomi Rask (Finland)
Ingrid Eia (Noway)
Dagner.partner Werbeagentur (Austria)
TMI Sävelsalo (Finland)
Elisabeth Stangl (Austria)
Anna  Riebenbauer (Austria)
Margarete Glatz (Austria)
Johanna Koeberl (Austria)
Brooke A. Tölli (Finland)
Team Wolfsburg (Germany)
Slavica Pecnik (Slovenia)
Johann  Stadlbauer (Austria)
Gattermayer Werner (Austria)
Synnøve Gusfre (Norway)
Anna Stadlbauer (Austria)
Christine Freiler (Austria)
Magdalena Handler (Austria)
Josef Geissler (Austria)
Bergit Byrkjeland (Norway)
Ingrid Fahrnleitner (Austria)
Hannah Lois Smith (United Kingdom)
Christian Kallab (Austria)
Mary McManus  (United Kingdom)
Eva-maria Bautz-john
Trevor Stunt (Ireland)
Niksa Durdevic (Austria)
Tuula Rönkkö (Finland)
Tomaz Pintar (Slovenia)
Emily Lane (Ireland)
Stefan Lueckl (Austria)
Angelika Albrechtowitz (Austria)
Kurt Simon (Austria)
Eva-maria Thurner (Austria)
Jukka Lahtinen (Finland)
Eveline Frank (Austria)
Markus Planker (Austria)
Anita Reynolds (United Kingdom)
Caroline Thurner (Austria)
Robert Wagner (Austria)
Josef Greiner (Austria)
Johann Schindler (Austria)
Olavi Kela (Finland)
Jaime Hill (United Kingdom)
Hans Georg Auerboeck (Austria)
Monica Roldan Martin (Spain)
Ivan Costabile (Italy)
Wurzelstock Lienz (Austria)
Martina Bauer (Austria)
Katrin Pinter (Austria)
Johann Hirschmann (Austria)
Dr Werner Scheiflinger (Austria)
Ingrid Rastl (Austria)
Tuende Golubits (Austria)
Manuela Planker (Austria)
Amit & Vrinda Dewan  (Ireland)
Thomas Pinter (Austria)

Star
Anne-Lise Lundstrøm (Norway)
Maurice Abeling (Germany)
Dagner.partner Werbeagentur (Austria)
M & M Laatutyö Oy (Finland)
Joakim Nyborg (Norway)
Anna  Riebenbauer (Austria)
Riikka Hjelt-taponen (Finland)
Martina Erler (Germany)
Jolanta Słowik (Poland)
Margarete Glatz (Austria)
Johanna Koeberl (Austria)
Pirjo Kukkonen (Finland)
Christian Kastner (Austria)
Christian Hochhofer (Austria)
Marco Ferrari (Italy)
Hilkka M Saukko (Finland)
Kerttu Kosonen (Finland)
Ann Moran (Ireland)
Jarkko Isokangas (Finland)
Kaisa Raatikainen (Finland)
Josef Geissler (Austria)
Bergit Byrkjeland (Norway)
Seija Ja Helge  Kivelä (Finland)
Alexander Michael (Austria)
Eva Sola (Germany)
Timo Tommila (Finland)
Christian Kallab (Austria)
Sirkka-liisa Vainio (Finland)
Agneta Bytoft (Sweden)
Bengt Noren (Sweden)
Anna Kerschbaumer (Austria)
Juan Luis de Torres Sandemetrio (Spain)
Sabine Pfau (Germany)
Heidi Rlm Pedersen (Spain)
Happy-fun Gmbh (Austria)
Herbert Stelzhammer (Austria)
Marjatta Korhonen (Finland)
Minna Rimpiläinen (Finland)
Rudolf Neumann (Austria)
Fred Arild Fredriksen (Norway)
Waldemar Szczechowski (Poland)
TMI Emma Hietanen (Finland)
Saara Ja Veijo Vierikko (Finland)
Erja Saartia (Finland)
Ryszard Błeński (Poland)
Domenico Alfio Maurizio Russo (Italy)
Jarle Marsteinv (Norway)
Hilkka Filppula (Finland)
Thomas U. Sunita Konstanzer (Germany)
Ulla Bengtsson (Sweden)
Katheleen Boyle (Ireland)
Pentti Hirvonen (Finland)
Osmo Pellinen (Finland)
Francesco Ficarra (Italy)
Stefan Lueckl (Austria)
Jutta Weissenboeck (Austria)
Ugo Farneti (Italy)
Kurt Simon (Austria)
Eva-maria Thurner (Austria)
Ernst Piskernig (Austria)
Friedrich Schlemmer (Austria)
Ing. Gerald Winkler (Austria)
Esa Kurkela (Finland)
Ann Kristin Gulsrud (Norway)
Eveline Frank (Austria)
Jerzy Kamiński (Poland)
Markus Planker (Austria)
Willy Enger (Norway)
Nicklas Helleday (Sweden)
Nelly Krangnes (Norway)
Robert Wagner (Austria)
Josef Greiner (Austria)
Johann Schindler (Austria)
Magdalena Rosegger (Austria)
Leopold Thurner (Austria)
Lea Henttu (Finland)
Fatai & Adenike Badmus (United Kingdom)
Chris Ives (United Kingdom)
Herbert Albrechtowitz (Austria)
Sebastian Okas (Finland)
Adalheidur Ulfsdottir (Iceland)
Daniel Okas (Finland)
Lola Sanna  (Norway)
Jaime Hill (United Kingdom)
Esko Kopola (Finland)
Petra Mettenleiter (Germany)
Elisabeth Sabler (Austria)
Radoslav Vukovic (Slovenia)
Sami Joukainen (Finland)
Maria-Rosa Munoz-Galan (Finland)
Hans Georg Auerboeck (Austria)
Marja Kunze (Finland)
Monica Roldan Martin (Spain)
Haroon Paul (Ireland)
Chiara Diecidue (Italy)
Denis Kezele (Slovenia)
Urvesh Shah (Urvesh Shah (Germany)
Reinhard Foegelle (Germany)
Kare Parkko (Finland)
Marijana Topić (Slovenia)
Rosa La Rocca (Italy)
Andreas Stankewitz (Germany)
Vanessa Sommaro (Italy)
Liz Sheehan (Ireland)
Wurzelstock Lienz (Austria)
Maria Koro Martin Vaquero (Spain)
Maria Hjandeborn (Sweden)
Martina Bauer (Austria)
Theresa Drabsch (Germany)
Anne Synøve Løken (Norway)
Mirosław Cichoń (Poland)
Dieter Richard Babbel (Spain)
Rauha Holappa (Finland)
Patrice Maurer (United Kingdom)
Brigitta Gabriele Sammler (Germany)
Maria Handler (Austria)
Katrin Pinter (Austria)
Johann Hirschmann (Austria)
Morten Momkvist (Norway)
Franz Mossner (Austria)
Annemarie Planker (Austria)
Christa Schwarz  (Austria)
Dr. Werner Scheiflinger (Austria)
Elisabeth Lorenz  (Austria)
Ingrid Rastl (Austria)
Dorothea Amtmann (Austria)
Tuende Golubits (Austria)
Manuela Planker (Austria)
Rudolf Lang (Austria)
Herbert Thurner (Austria)
Helmut Estermann (Austria)
Amit & Vrinda Dewan (Ireland)
Friedrich Beiglboeck (Austria)
Josef Puerer (Austria)
Alexandra Greiner (Austria)
Sabine Brandstaetter (Austria)
Christine Beiglboeck (Austria)
Thomas Pinter (Austria)
Bernadette Riebenbauer-Durmus (Austria)


Najlepiej rekrutujący w kwietniu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Top 20
Roman Tanzler (Austria) - 30
Ludwig Kalina (Austria) - 26
Caroline Thurner (Austria) - 25
Franz Friess & Ana Vajda-Friess (Austria) - 22
Heinz Glatz (Austria) - 20
Anna Reibenbauer (Austria) - 18
Katrin Pinter (Austria) - 16
Marja-Leena Rasi (Finland) - 15
Reinhard Foegelle (Germany) - 12
Maria Proskovits (Austria) - 11
Cristina Cabañero Pozuelo (Spain) - 9
Markus Planker (Austria) - 9
Eveline Frank (Austria) - 8
Rosi Hoch (Germany) - 8
Lars Groeber (Spain) - 8
Mohneesh Jindal (Ireland) - 8
Elisabeth Unger (Austria) - 7
Wiesław & Joanna Janikowscy (Poland) - 7
Frank Fliether (Germany) - 7
Päivi Nevari (Finland) - 7
Esko Kopola (Finland) - 7
Maria Okas (Finland) - 7

Najlepsi w budowaniu struktur w kwietniu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Top 20
Frank Friess & Ana Vajda-Friess (Austria) - 25
Roman Tanzler (Austria) - 19
Maria Proskovits (Austria) - 16
Heinz Glatz (Austria) - 11
Caroline Thurner (Austria) - 8
Helmut Jelinek (Austria) - 8
Anna Riebenbauer (Austria) - 7
Ludwig Kalina (Austria) - 7
SK Powermarketing (Germany) - 6
Sabine Fruth (Austria) - 6
Paul and Kate Flint (United Kingdom) - 5
Anna-Maija ja Hannu Kreivi (Finland) - 4
Fintan Duggan (Ireland) - 4
Eva-Maria Thurner (Austria) - 4
Markus Planker (Austria) - 4
Wiesław & Joanna Janikowscy (Poland) - 3
Robert Suppan (Austria) - 3
Mohneesh Jindal (Ireland) - 3
Angelika Albrechtowitz (Austria) - 3
K.N.R. International Network (Ireland) - 3
Maria Okas (Finland) - 3
Katrin Pinter (Austria) - 3
Unnie and Karl Warpe (Spain) - 3
Alexander Michael (Austria) - 3



Legacy Retreat 
Kwalifikowani alumni
Sells Consulting (Emerald Executive)
William Martin (Presidential Executive)
Eric & Kati Gammals (Pearl Executives)
Frank Friess & Ana-Vajda Friess (Pearl Executives)

Kwalifikowani po raz pierwszy

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.