W hołdzie dla Williama Martina, 1969-2014
William Martin, niezwykły lider, współpracownik i przyjaciel odszedł po ciężkiej walce stoczonej z nowotworem. Will był dla Synergy pierwszym w historii Presidential Executive w Europie i to w dużej mierze za jego zasługą Synergy Europe stało się tak wspaniale prosperującym rynkiem jakim jest dzisiaj.


W ciągu 10 lat w Synergy WorldWide Will obdarowywał niezliczoną ilość osób swą etyką pracy, humorem i szczególną życzliwością. Jego życie było ucieleśnieniem misji Synergy aby „Zostawić po sobie Ślad”. Will rzeczywiście pozostawił szczególny ślad w życiu tych, których kochał i całej rodziny Synergy. Jego dziedzictwo zostanie zapamiętane i będzie rozwijane przez dziesięciolecia.

“Nie ma w Synergy nikogo, kto dałby bardziej niesamowity przykład tego co oznacza „zostawienie po sobie śladu”, powiedział założyciel Synergy Dan Higginson, bliski przyjaciel Willa. „Uśmiechałeś się rozjaśniając dzień każdego z nas. Nauczyłeś ludzi wierzyć i wierzyć w siebie. Nauczyłeś ich jak pokonywać przeciwności… jesteś niesamowitą postacią, która nauczyła ludzi żyć w taki sposób, jakby był to dla nich ostatni dzień życia.”

Will jest osobą niezwykle cenioną przez kierownictwo, liderów i dystrybutorów Synergy na całym świecie jako nie tylko przyjaciel, ale także mentor. Rozumiał jakie jest znaczenie celów i marzeń ucząc wszystkich wokół siebie aby mierzyli w najbardziej ambitne cele.

 “Will ucieleśniał hasło “Zostawić po sobie Ślad” poprzez swą uczciwość, miłość, pasję i odwagę, jakich potrzeba, aby żyć pełnią życia,” powiedziała Dianne Leavit, Double Presidential.” Nie ulega wątpliwości, że jestem lepszą osobą, ponieważ Will pokazał mi jak nią być. Darzę Willa wielką miłością i wdzięcznością za to, że pokazał mnie oraz całej rodzinie Synergy jak żyć naprawdę.”

W imieniu całej rodziny Synergy chciałbym powiedzieć, że było dla nas honorem i zaszczytem, że mogliśmy znać Williama Martina. Wszystkim nam będzie go brakować. Przekazujemy wyrazy współczucia i wsparcia jego rodzinie i wiemy, że ponieważ naprawdę zostawił po sobie ślad, którym podążać będą tysiące ludzi, jego duch zawsze pozostanie wśród nas.

“Wierzę mocno, że zbudujemy największą i najbardziej niezwykłą firmę marketingu sieciowego na świecie. Mamy wszystkie niezbędne elementy. Mamy produkty, mamy za sobą wsparcie kadry korporacyjnej i, przede wszystkim, mamy aktywnych liderów, czyli Was. Przeniesiemy ten biznes na sam szczyt, damy czadu. To będzie przygoda naszego życia i spełni się z Waszym udziałem lub bez niego. Pozostaje nam tylko upewnić się, że jednak będziemy mieć w tym udział.” – William Martin

CONVERSATION

Instagram

Follow Us