AKADEMIA SYNERGY poziom II – 28 czerwca 2014r.

Polski rynek jest już przygotowany do wejścia na kolejny poziom! Szybki rozwój, a co za tym idzie awanse i praca zespołowa pokazują, że przyszedł już czas na Akademię Synergy poziom II - szkolenie zatytułowane - Lider, zespół i droga na szczyt.

Premierowy warsztat - AS poziom II przeprowadzony będzie już w sobotę 28 czerwca 2014r w hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą. Zapraszamy wszystkich członków zespołu Synergy WorldWide Polska, którzy gotowi są na wejście na kolejny poziom. Zapraszamy osoby, które uczestniczyły już w szkoleniu AS1, gdzie otrzymali podstawy biznesu. Poziom II przygotowany jest dla ludzi, którzy posiadają zespół, są lub chcą zostać liderem i gotowi są wejść na szczyt.

Akademia Synergy poziom II składać się będzie z 3 głównych bloków tematycznych, a na nich dowiecie się i nauczycie następujących rzeczy:
I. Czym różni się lider od dystrybutora
II. Jak stworzyć zespół sukcesu
III. Jak prowadzić zespół do sukcesu

AS II prowadzona będzie w formie warszatu. Jej tematyka opracowana została przez Roberta Busztę – Team Leadera Synergy WorldWide, jednego z czołowych trenerów, coachów, doradców biznesowych z zakresu zarządzania w Polsce. Robert jest prelegentem licznych konferencji i seminariów, autorem wielu publikacji. W ciągu 23 lat pracy trenerskiej przeszkolił ponad 350 tysięcy osób, współpracował z 5 tysiącami firm. Obecnie wykłada w Katedrze Teorii Zarządzania na SGH w Warszawie. Robert we współpracy z czołowymi liderami naszej firmy wypracował program szkoleniowy dedykowany dla wszystkich gotowych rozwijać się oraz odnieść życiowy sukces z Synergy WorldWide.

Bądźcie z nami! Wstęp na szkolenie – bez opłat! Wymagana jedynie rejestracja. Szczegóły poniżej.

Data: 28 czerwca 2014r. (sobota)
Rejestracja: 10:30
Godziny warsztatu: 11.00 – 18.00
Miejsce: Centrum Konferencyjne i Hotel MCC Mazurkas Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 177
Wstęp: wolny, bez opłat. Wymagana rejestracja.
Rejestracja: klikaj tutaj

Organizatorzy i Prowadzący szkolenie:
Robert Buszta – Team Leader Synergy WorldWide Polska
Radosław Baszyński – dyrektor generalny Synergy Worldwide Polska i Czechy


Dojazd transportem publicznym z Warszawy do Ożarowa zajmie Państwu około 30 minut. Centrum Konferencyjne i Hotel MCC Mazurkas znajduje się około 5 minut pieszo ze stacji SKM Ożarów. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej jak dojechać transportem publicznym.

Dla wszystkich dojeżdżających samochodami osobowymi parking na terenie centrum konferencyjnego Mazurkas dla naszych gości gratis!

Zarejestrucie się już dziś. Do zobaczenia!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us