Andrzej Kędzior – nowy Team Manager!!!

Pięć lat temu Andrzej Kędzior natrafił na firmę Synergy WorldWide i natychmiast zakochał się w produktach i szansie biznesowej jaką ona ze sobą niesie. Dziś jest najnowszym Team Managerem i przykładem wytrwałości, ciężkiej pracy oraz bycia liderem.

Andrzej to osoba, która lubi pomagać innym. Nigdy nie zabiega o bycie na okładkach i nie potrzebuje zbędnego poklepywania po plecach. Zamiast tego jest skromny, wspiera zespół i skupia się na innych. Jego nastawienie jest pozytywne , etyka pracy wzorcowa, a w wartości w które wierzy trzyma się na dobre i złe.

Synergy WorldWide gratuluje Andrzejowi awansu. Zachęcamy wszystkich do brania z niego przykładu i przyglądaniu się jego karierze, gdyż aktualnie osiągnięta ranga to dopiero początek jego przygody z Synergy.

Głównym składnikiem przepisu na sukces w tym biznesie jesteśmy my sami. Jeżeli jesteśmy wstanie poświęcić czas i wykonywać podstawowe czynności, wówczas odniesiemy sukces. Jednak najważniejszą rzeczą w tym wszystkim jest praca zespołowa. Bo to dzięki takiemu podejściu do rzeczy będziemy osiągać satysfakcje finansową i kolejne rangi. Jak powiedział Peter Brucker 'Nie chodzi o to, żeby robić rzeczy we właściwy sposób, chodzi przede wszystkim o to, aby robić właściwe rzeczy.'

Andrzej Kędzior

CONVERSATION

Instagram

Follow Us