Nowy Team Leader – Jan Drózd

Kolejny członek zespołu Synergy Polska osiągnął rangę Team Leader, z czego ogromnie się cieszymy! Zaangażowanie, konsekwencja i pomoc innym to klucz do sukcesu Janka. Ogromne brawa dla niego i życzenia kolejnych, szybkich awansów.

Jan wraz z naszym innym, najnowszym Team Leaderem Jackiem Millerem poprowadzą naszą dzisiejszą konferencję o godz. 20:00. Dołącz do nich.

Oto kilka słów od naszego nowego Team Leadera:

Z Synergy współpracuję od 2009 roku i dziś wiem że takie cechy jak: wytrwałość , systematyczność, skupienie, konsekwencja prowadzą do sukcesu, powiem więcej w Synergy sukces jest tylko kwestią czasu.

Jeśli kochasz to co robisz to twoja praca jest dla ciebie przyjemnością i radością,wtedy nie czekasz z utęsknieniem na wekend gdyż masz go każdego dnia.

Wszystko zależy od nas samych,od naszych myśli, nastawienia,pracy zespołowej, chęci uczenia się i pomagania innym każdego dnia.

Działanie zespołowe daje bardzo duże przyśpieszenie w rozwoju organizacji i zadowolenie partnerów w biznesie i klientów.

W Polsce mamy idealne i wymarzone warunki do działania w Synergy, więc wykorzystajmy to aby za kilka lat nie żałować straconej szansy bo czas i tak upłynie.

SUKCES- co znaczy to słowo ?

Dla wielu ludzi na świecie zdobycie pożywienia lub przeżycie kolejnego dnia już jest sukcesem.

A dla ciebie co znaczy to słowo ?

Dla mnie sukcesem jest nasz zespół, każde nawet małe działania, każdy uśmiech i wyraz zadowolenia, każdy nowy dzień i wspaniali ludzie którzy mnie otaczają w rodzinie i biznesie. Po prostu droga po której kroczę.

Sukces przychodzi wtedy kiedy naprawdę go pragniesz, jesteś zdeterminowany i podejmujesz konkretne działanie.

Wszystkim życzę wielu awansów i dobrej zabawy w drodze na szczyt z Synergy – Jan Drózd

CONVERSATION

Instagram

Follow Us