Ogólnopolska AKADEMIA SYNERGY, Wrocław – 5 lipca 2014r.

W ostatni weekend odbyła się w Ożarowie Mazowieckim pierwsza w historii naszej firmy AKADEMIA SYNERGY, poziom 2. Liderzy z całej Polski przybyli na ten warsztat aby zdobywać wiedzę i rozwijać się. Szkolenie było odpowiedzią na potrzeby naszego, szybko rozwijającego się rynku. Lider, zespół i droga na szczyt. Tak zatytuowany był ten warsztat. Organizacja kolejnego spotkania AS2 zaplanowana jest na jesień tego roku. Szczegóły podamy w późniejszym terminie.

Serię szkoleń z cykly AKADEMIA SYNERGY poziom I kontynuujemy. W najbliższą sobotę 5 lipca 2014, zapraszamy wszystkich członków zespołu Synergy WorldWide Polska do Wrocławia. Będziemy się tam widzieć już po raz kolejny w tym roku co jest potwierdzeniem szybko rozwijajego się zespołu w tym regionie.

Zapraszamy 5 lipca 2014r o godz. 10:30 do Clubu Creator ul. Szybowcowa 23, 54-130 Wrocław (wejście od Lotniczej).

Celem Akademii Synergy jest przekazywanie wiedzy na temat budowania skutecznego biznesu Synergy. Zajęcia prowadzić będą praktycy. Osoby, które osiągnęły wysokie pozycje w strukturach naszej firmy i mają duże doświadczenie w branży. Na zajęciach pierwszego stopnia dowiecie się między innymi jak umiejętnie prezentować produkty oraz biznes Synergy. Jak budować zespół w procesie multiplikacji. Dowiecie się również jak organizować pracę, wykorzystywać narzędzia i promocje. W końcu dowiecie się jak planować swój rozwój i budować dynamicznie rozwijający się zespoł.

Bądźcie z nami! Zapraszamy na 10:30!

Data: 5 lipca 2014r. (sobota)
Start. Rejestracja: 10:30
Godziny warsztatu: 11.00 – 17.00
Miejsce: ul. Szybowcowa 23, 54-130 Wrocław „Creator Klub”(wejście od Lotniczej)
Wstęp: wolny, bez opłat. Wymagana rejestracja.
Rejestracja: klikaj tutaj

Organizatorzy i Prowadzący szkolenie:
Liderzy Synergy WorldWide Polska
Radosław Baszyński – Dyrektor Generalny Synergy Worldwide Polska i Czechy

UWAGA! 
W przerwie podczas warsztatu serwowany będzie dwu daniowy obiad. Koszt to 15 zł płatne na miejscu. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z tej możliwości zarezerwuj sobie na naszej stronie rejestracyjnej również tę opcję (danie mięsne lub jarskie). Tylko osoby zgłoszone przez internet, będą mogły skorzystać z wyżywienia na miejscu w tej promocyjnej cenie oraz otrzymają drogą mailową skrypt szkolenia do wydrukowania na warsztat.

Już niebawem zobaczymy się ponownie! Zarejestrujcie się, wydrukujcie skrypty i ... do zobaczenia we Wrocławiu!
  ZAREJESTRUJ SIĘ


CONVERSATION

Instagram

Follow Us