Pierwsza rocznica Synergy WorldWide Polska!

Główna scena jednego z czołowych teatrów w Warszawie, fantastyczne występy aktorów i tancerzy w barokowej stylizacji, tłumnie zgromadzona publiczność – tak właśnie wyglądały obchody pierwszego roku istnienia Synergy WorldWide Polska. To wyjątkowe wydarzenie miało miejsce w ten weekend w warszawskim teatrze Capitol.

Na uroczystości nie zabrakło założyciela Synergy –
Dana Higginsona, dyrektora generalnego na Polskę i Czechy Radosława Baszyńskiego, oraz czołowych liderów rynku polskiego i czeskiego. Po uroczystym powitaniu gości powspominaliśmy wszystkie kluczowe wydarzenia w historii pierwszego roku Synergy WorldWide w Polsce. Potem mogliśmy wysłuchać wykładu Macieja Maciejewskiego, redaktora naczelnego czasopisma „Network Magazyn”, który omówił jak odróżnić solidną firmę od piramidy finansowej. Niezwykle inspirujący okazał się panel z Team Managerami Synergy Polska – Aldoną i Michałem Mosiejsko, Markiem i Joanną Amrosz, Andrzejem Kędziorem oraz gościem z Niemiec Susanne Kupske, którzy dzieli się swoim doświadczeniem w budowaniu biznesu Synergy, wyzwaniami, ale też sukcesami, dając tym samym dużą dawkę wiedzy praktycznej i ogromny ładunek energii dla wszystkich zgromadzonych.


W drugiej części odbyła się premiera spotu reklamowego, z udziałem wybitnego pilota, wielokrotnego mistrza świata w lataniu precyzyjnym Zbigniewa Chrząszcza. Na scenie towarzyszył mu
niezastąpiony Andrzej Supron, gwiazda sportu synergy, główny aktor naszego poprzedniego spotu. Obaj panowie dzielili się swoimi doświadczeniami z aren sportowych a także odsłaniali kulisy powstania spotu, w którym udział wzięli również nasi liderzy.

Po tych atrakcjach czekał nas wykład doktora Overbye’a, wybitnego specjalisty w dziedzinie medycyny naturalnej, przybliżający zalety stosowania produktów Synergy, sposób ich działania i wpływu na organizm. Potwierdzeniem zalet i wyjątkowości naszych produktów jest Nagroda Zaufania Złoty Otis, która została uroczyście
wręczona podczas tego wydarzenia naszem dyrektorowi – Radkowi Baszyńskiemu przez przewodniczącego kapituły Pawła Krusia. ProArgi 9+ został uznany za jedną z najbardziej innowacyjnych i rewolucyjnych nowości na rynku farmaceutycznym w Polsce w roku 2014. Po tych emocjach każdy mógł podzielić się własnymi doświadczeniami z produktami Synergy.

Ostatnia część wydarzenia była ukonorowaniem ciężkiej pracy naszych dystrybutorów. Poznaliśmy tych, którym udało się zdobyć nową range – Star, Bronze, Silver, Gold. Wyjątkowym momentem było świętowanie osiągnięcia nowych rang przez Jacka Millera oraz Jana Drózda – nowych Team Leaderów, którzy podzielili się swoją receptą na sukces.

Gromkimi brawami i owacją na stojąco został powitany nowy Team Manager – Andrzej Kędzior z
Wisły. Opowiedział on wszystkim o ciężkiej pracy, którą trzeba włożyć w rozwijanie biznesu Synergy ale też o satysfakcji i sukcesach, które wraz z tą pracą przychodzą. To wydarzenie nie mogło obejść się bez Dana Higginsona, założyciela Synergy WorldWide, który wszystkim zdobywcom nowej rangi gratulował osobiście, a potem wygłosił porywające przemówienie o istocie i misji Synergy WorldWide, jaką jest zostawienie po sobie trwałego śladu. Ucieleśnieniem tego przesłania był William Martin, bliski przyjaciel Dana Higginsona i pierwszy w historii Presidential Executive w Europie, który przegrał walkę z chorobą i któremu podczas naszej
uroczystości złożyliśmy hołd.

Po krótkim podsumowaniu, przedstawieniu nowej promocji i zarysowaniu planów na przyszłość Radosław Baszyński uroczyście zakończył część oficjalną uroczystości. Na after party nie zabrakło tortu, nauki tańca i świetnej zabawy.

Drugi dzień obfitował w szkolenia, podczas których dystrybutorzy dostali solidną dawkę wiedzy o
produktach oraz mogli zaczerpnąć motywację od samego Dana Higginsona. Założyciel Synergy WorldWide przedstawił jak działać aby osiągnąć sukces, omówił zasady Systemu „72-14-3”, a przede wszystkim jak zwykle dodał wszystkim energii na następne miesiące wytężonej pracy.

To były wyjątkowe dwa dni, podczas których uczciliśmy pierwszą rocznicę działania Synergy WorldWide w Polsce. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli aby razem z nami świętować tę
okazję i liczymy na kolejne sukcesy naszych dystrybutorów.

Aby obejrzeć galerię zdjęć z tego wydarzenia wejdź w zakładkę ZDJĘCIA na naszym blogu lub kliknij tutaj.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us