Synergy WorldWide Ogłasza Strategiczne Wejście na Rynek Chiński.Dziś Pan Greg Probert, Przewodniczący i CEO Nature's Sunshine oraz Pan Wynne Roberts, Prezes i Dyrektor Generalny Nature's Sunshine z radością ogłaszają dokonanie ważnego kroku dla przyszłości naszej firmy.

Synergy WorldWide/Nature's Sunshine wejdzie do Chin, na najszybciej rosnący rynek sprzedaży bezpośredniej na świecie. To niezwykle emocjonująca wiadomość, która z pewnością przyniesie wspaniałe możliwości byśmy mogli iść naprzód jako firma.

Aby przeczytać oficjalny Komunikat Prasowy Nature's Sunshine Products, kliknij tutaj.

                                                                                                         . . . .

26-Jun-14

Do: Dystrybutorzy Synergy WordWide

Re: Wejścia na rynek chiński - Nature's Sunshine ogłasza strategiczną współpracę z Fosun Pharma

Jak mogli Państwo przeczytać w załączonym komunikacie prasowym, z wielką przyjemnością ogłaszamy dziś zawarcie strategicznej współpracy między Nature's Sunshine i Fosun Pharma w celu wejścia na rynek Chin. Stanowi to znaczącą szansę dla naszej firmy.

Chiny mają długą tradycję stosowania produktów naturalnych i ziołowych w ramach holistycznego podejścia do zdrowia i dobrego samopoczucia. Ich rynek witamin, minerałów i suplementów sięga 15.6 mld dolarów i rośnie w szybkim tempie. Ponadto Chiny stanowią trzeci pod względem wielkości i najszybciej rosnący rynek sprzedaży bezpośredniej na świecie.

To przełomowe porozumienie łączy silne strony  Nature's Sunshine i Fosun Pharma tworząc wyjątkowe partnerstwo, które wzmocni naszą zdolność do zbudowania mocnego biznesu w Chinach w ciągu nadchodzących lat. To z kolei przyczyni się do globalnej siły i sukcesu NSP jako całości.Komentując tę informację, Kristine Highes, współzałożycielka i wiceprzewodnicząca zarządu, powiedziała: "Jednym z moich celów w ciągu ostatnich ponad czterdziestu lat w NSP było sprawić, aby nasze produkty stosowane były na całym świecie. Marzyłam o tym, żeby naszą markę rozpoznawano wszędzie. Jednym z największych przeżyć w moim życiu była sprzedaż naszych produktów w Rosji z powodu korzyści, zarówno pod względem zdrowotnym i finansowym, jakie nasze produkty oznaczają dla tego zamkniętego niegdyś kraju. Jestem przekonana, że Nature's Sunshine/Synergy WorldWide jest jedną z najlepszych firm na świecie ze względu na standardy swoich pracowników i ludzi pracujących w terenie. Jestem niezwykle szczęśliwa, że możemy pomagać ludziom w Chinach tak jak pomagamy już gdzie indziej. Jestem szczególnie wdzięczna naszym pracownikom i dystrybutorom, że dzięki nim ta dobra robota była możliwa. Spełniają się właśnie nasze marzenia."

Idąc naprzód nie chcemy zmieniać sposobu w jaki prowadzimy nasz biznes na istniejących rynkach całego świata:

Będziemy dalej dążyć do realizacji naszego celu by stać się czołową firmą w dziedzinie zdrowia, wellness i stylu życia na świecie a nasza strategia produktowa nie ulegnie zmianie.
Będziemy działać w oparciu o te same kanały dystrybucji na tych rynkach.
Będziemy dalej wytwarzać nasze produkty w naszym zakładzie produkcyjnym w Stanach Zjednoczonych w Spanish Fork, choć być może w przyszłości niektóre z naszych produktów będą wytwarzane w Chinach na potrzeby tamtejszego rynku.
Będziemy umacniać nasze szczególne dziedzictwo budowane od tylu lat, które oparte jest na najwyższych standardach jakości, służby i uczciwości ucieleśnianych poprzez społeczność ludzi pełnych pasji i poświęcenia.

Wejdziemy na rynek chiński przyjmując wyjątkową, wielokanałową, wielomarkową strategię, która pozwoli zmaksymalizować naszą szansę i udział w rynku. Wejdziemy z Synergy w kanale sprzedaży bezpośredniej i z NSP w kanale detalicznym. Musimy jednakże przypomnieć dystrybutorom Synergy, że sprzedaż bezpośrednia/marketing sieciowy w Chinach to rynek ściśle uregulowany, "zamknięty", który nie zezwala na wypłatę prowizji dla upline'u osobom nie zameldowanym w Chinach. Potrzebujemy opracować nowy model sprzedaży bezpośredniej, nowy plan kompensacyjny oraz stworzyć nowych liderów zamieszkałych w Chinach. Niezwykle ważne jest, aby żaden z obecnych dystrybutorów nie podejmował kroków w celu budowy biznesu w Chinach. Będziemy informować Was na bieżąco o postępach na drodze do ukształtowania naszego wspólnego przedsięwzięcia.

Spodziewamy się, że ukształtowanie i rozpoczęcie działań związanych z naszą współpracą będzie wymagać jeszcze trochę czasu. Musimy przejść proces uzyskiwania odpowiednich zezwoleń regulacyjnych i planowania rynkowego. Spodziewamy się, że Chiny staną się jednym z dwóch czołowych rynków w ciągu 5 lat znacząco przyczyniając się do naszego ogólnego wzrostu.

Jak komentuje Greg Probert, Przewodniczący i CEO Nature's Sunshine Products, "Wejście do Chin jest następnym, logicznym krokiem w naszej strategii wzrostu. Nasza współpraca z Fosun Pharma daje Nature's Sunshine dostęp do tego ważnego rynku dzięki innowacyjnemu, zróżnicowanemu modelowi biznesowemu z silnym partnerem lokalnym." Aktywna inwestycja Fosun w Nature's Sunshine jest potwierdzeniem ich wiary w NSP/Synergy oraz zobowiązaniem do osiągnięcia sukcesu w tej wspólnej inicjatywie.

Kończąc, chcemy podkreślić nasze przekonanie, że ta strategiczna współpraca stanowi przełomowy, strategiczny krok naprzód dla Nature's Sunshine - krok, który pomoże zwiększyć nasz udział w globalnym rynku i wzmocni całość naszego biznesu. Sięgając pamięcią do prostej innowacyjnej idei, od której wszystko zaczęło się 42 lata temu, wejście na rynek Chin oznaczać będzie, że produkty NSP i Synergy staną się dostępne w 49 krajach świata, pomagając przemieniać życie milionów ludzi - a przecież ciągle idziemy naprzód!

Dziękujemy Wam za wszystko co robicie każdego dnia. Serdeczne pozdrowienia,

Gregory L. Probert
Przewodniczący i Chief Executive Officer

D. Wynne Roberts
Prezes i Chief Operating Officer

CONVERSATION

Instagram

Follow Us