Wyjazd dla Goldów – Gold Camp!

Serdeczne gratulacje dla zakwalifikowanych na kolejne szkolenie dla Goldów! Lista jeszcze nie jest zamknięta. Termin wyjazdu planowany jest na jesień 2014 więc pozostało Wam jeszcze kilka miesięcy do kwalifikacji. Dokładnie 2 miesiące. Termin kwalifikacji na kolejny wyjazd kończy się 31 sierpnia 2014.

Czym jest Gold Camp?

Wyjazd dla Goldów to profesionalny, 3-dniowy warsztat prowadzony przez doświadczonych szkoleniowców z zakresu autoprezentacji i przemawiania publicznego. Podczas szkolenia nauczycie się jak zachować się na scenie, jak radzić sobie ze stresem, jak przygotować swoje przemówienie, jak trenować pamięć, jak ćwiczyć dykcję, co zrobić gdy ... zmuszeni jesteście improwizować i wiele innych rzeczy obowiązkowych przy występach publicznych.

Poza szkoleniem podczas każdego Wyjazdu dla Goldów na uczestników czekają również zajęcia integracyjne (team building), wyśmienite jedzenie, świetna zabawa oraz niespodzianki!

Gold Camp to jak zawsze, niezapomniany weekend, w niesamowitym miejscu, z wyjątkową grupą ludzi.

Kto się kwalifikuje na GoldCamp 2014?

• Dystrybutorzy, którzy w roku 2014 osiągną rangę Gold.
• Dystrybutorzy, którzy rozpoczęli przygodę z Synergy z pakietem aktywacyjnym V3 Biznes (600cv) oraz osiągnęli w 2014 roku rangę Bronze.

Wszelkie koszty związane z pobytem na Gold Camp pokryje Synergy Worldwide. Osoby zakwalifikowane będą jedynie musiały dotrzeć na miejsce we własnym zakresie.

Cieszymy się z ciągłego rozwoju Synergy w Polsce. Wykorzystuj wszystkie promocje Synergy Worldwide i zakwalifikuj się najbliższy Gold Camp.

Warunki:

Dystrybutorzy chcący zakwalifikować się na Wyjazd dla Goldów muszą być aktywni i uczestniczyć w programie automatycznej wysyłki od dnia rejestracji do zakończenia terminu kwalifikacji.

Zaproszenie na Gold Camp dotyczy 1 osoby na konto dystrybutora.

Szkolenie Gold Camp jest nagrodą jednorazową związaną z osiągnięcem rangi.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us