Aktualne wyniki nowej, polsko-czeskiej promocji!

Przedstawiamy kolejne wyniki promocji ogłoszonej podczas rocznicowego wydarzenia w Warszawie. W lipcu wynagrodzimy najlepszą dziesiątkę (TOP 10).

Oto aktulana lista (dane z 28 lipca 2014r.)

1
ROBERT CIEŚLIK
3,414
2
PAULINA I MAŁGORZATA KRASSOWSKA
2,262
3
ALDONA I MICHAŁ MOSIEJKO
1,374
4
TERESA DANIELEWICZ
1,364
5
SŁAWOMIR ŚLIWIŃSKI
964
6
SEBASTIAN SIEKIERSKI
940
7
ROMAN REBECZKO
924
8
ROBERT NOWAK
914
9
ROBERT BUSZTA
864
10
DANUTA ZYGMUNT
814
11
KRYSTYNA CZECH
814
12
KATARZYNA JOANNA WELC
744
13
GRAŻYNA SADY
744
14
KATARZYNA REICHERT-PALACZ
744
15
DANUTA STANCZYK
728
16
DR JOLANTA NALEWAJ-NOWAK
728
17
JOLANTA I WIESŁAW JANIKOWSCY
714
18
RYSZARD POTACZAŁA
674
19
ANNA PATER
664
20
AMADEUSZ ŚPIEWAK
664

Pozostały ostatnie dni miesiąca lipca. Walka o pozycje zapowiada się gorąca. Czy i tym razem czekają nas spore przetasowania i niespodzianki na mecie? W przyszłym tygodniu wyniki zamykające miesiąc lipiec.

Poniżej szczegóły promocji z uwzględnieniem zmian od lipca.

Promocja Barcelona dla Polski i Czech 
W promocji mogą wziąć udział wszyscy dystrybutorzy firmy Synergy prowadzący działalność w Polsce i Czechach, którzy uzyskają poziom kwalifikacji standardowej w każdym miesiącu w okresie trwania promocji oraz mają aktywną automatyczną wysyłkę.

Zanim jednak zaczniesz piąć się na szczyt, zapoznaj się z kilkoma ważnymi informacjami.

Informacje o nagrodach 

W lipcu i sierpniu po 10 dystrybutorów z największą liczbą punktów otrzyma od nas nagrody specjalne!

1 miejsce – bilet lotniczy do Barcelony i wejściówka na Szczyt z bufetem dla 1 osoby, oraz zestaw produtków Synergy w skład których wchodzą (opakowanie e9 oraz tuba SLM)

2 miejsce – wejściówka na Szczyt z bufetem dla 1 osoby oraz zestaw produtków Synergy w skład których wchodzą (opakowanie e9, tuba SLM, V3)

3 miejsce – wejściówka na Szczyt z bufetem dla 1 osoby oraz zestaw produtków Synergy w skład których wchodzą (tuba SLM, V3)

4 miejsce – wejściówka na Szczyt z bufetem dla 1 osoby oraz opakowanie e9

5 miejsce – zestaw V3

6 – 10 miejsca – opakowanie/tuba SLM Smart

Uwaga: Bilety lotnicze oraz wejściówki na Szczyt są imienne i nie transferowalne. Jedynie zwycięzca może skorzystać z nagród. Jedyny przypadek możliwości przepisania nagrody to sytuacja gdy osoba wygra więcej niż 1 raz tę samą nagrodę.
Sposoby zbierania punktów 
Kliknij tutaj, aby zapoznać się ze szczegółowymi zasadami promocji. Dodatkowo aby wynagrodzić tych wszystkich, których poziom automatycznej wysyłki wynosi 120cv lub więcej w danym miesiącu otrzymają na start 200pkt.

Okres trwania promocji
3 miesiące – czerwiec, lipiec oraz sierpień 2014. Każdy z trzech miesięcy to oddzielny okres naliczania punków. W teorii więc możesz wygrać aż 3 nagrody!

Termin przekazania nagród
Nagrody wysłane lub przekazane będą zwycięzcom po zakończeniu każdego z trzech okresów kwalifikacji, tj. w lipcu, sierpniu i wrześniu 2014r.

Nasza promocja powiązana jest z promocją ogólno europejską. Nie wykluczają się one jednak na wzajem. Skorzystaj i wygraj we wszystkich 3 kategoriach, a więc zgarnij gotówkę, nocleg w Barcelonie, iPada, wejściówkę, produkty, przelot i wiele innych nagród rzeczowych!!! Wszystko jest w Twoim zasięgu! Wyznacz sobie cel, przełóż go na papier i działaj, a wspólnie we wrześniu świętować i bawić się będziemy z całą Europą w Barcelonie! Pozostały nam już niecałe 2 miesiące. Wykorzystaj je najlepiej jak potrafisz.

 Nie możemy się już doczekać Szczytu i spotkania z Tobą w Hiszpanii! Do zobaczenia!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us