Drużyna Synergy Rzuca Wyzwanie 200-milowej Sztafecie
Grupa dwunastu pracowników z centrali Synergy wyruszyła na szlak majestatycznego pasma górskiego Wasatch w stanie Utah. Wybrali się w drogę, zaopatrzeni w wystarczający zapas Proargi-9 +, napojów energetycznych e9 oraz zestawy SLMsmart,  dzięki czemu to wyzwanie stało się jeszcze bardziej intensywne i niezapomniane. Każdy zawodnik miał za zadanie ukończyć trzy etapy wyścigu, nie zważając na trudności związane z upałem oraz wymagającymi warunkami stromych i kamienistych dróg.

Drużyna Synergy, “RG9 Pros”, ukończyła bieg, plasując się w rankingu Top 20 wszystkich uczestników.

Każdy zawodnik przesyła serdeczne podziękowanie firmie Synergy WorldWide, bez której ta impreza nie odbyłaby się.

Jak twierdzi Jake Rothfels  - Menedżer ds Marketingu: "To  niesamowite, że możemy być cześcią firmy, która promuje zdrowy i  aktywny tryb życia". "To była prawdziwa bomba energetyczna.  Każdy z nas stanął na wysokości zadania, zmierzając się przede wszystkim z własnymi słabościami. To była dla mnie ogromna przyjemność brać udział w tym szalonym przedsięwzięciu, w tak doborowym towarzystwie. Dziękujemy niezmiernie firmie Synergy za wsparcie”.

Drużyna “RG9 Pros”:  Howard Hannemann, Ryan Wright, Aaron McCain, Kristen Barker, Catherine Bennett, Ryan Lindahl, Chaz Liddle, Jake Rothfels, Mindee Waldron, Aaron Washenko, Ann Vest, Jerry CranerCONVERSATION

Instagram

Follow Us