Drużyna Synergy Rzuca Wyzwanie 200-milowej Sztafecie

środa, lipca 09, 2014
Grupa dwunastu pracowników z centrali Synergy wyruszyła na szlak majestatycznego pasma górskiego Wasatch w stanie Utah. Wybrali się w drogę, zaopatrzeni w wystarczający zapas Proargi-9 +, napojów energetycznych e9 oraz zestawy SLMsmart,  dzięki czemu to wyzwanie stało się jeszcze bardziej intensywne i niezapomniane. Każdy zawodnik miał za zadanie ukończyć trzy etapy wyścigu, nie zważając na trudności związane z upałem oraz wymagającymi warunkami stromych i kamienistych dróg.

Drużyna Synergy, “RG9 Pros”, ukończyła bieg, plasując się w rankingu Top 20 wszystkich uczestników.

Każdy zawodnik przesyła serdeczne podziękowanie firmie Synergy WorldWide, bez której ta impreza nie odbyłaby się.

Jak twierdzi Jake Rothfels  - Menedżer ds Marketingu: "To  niesamowite, że możemy być cześcią firmy, która promuje zdrowy i  aktywny tryb życia". "To była prawdziwa bomba energetyczna.  Każdy z nas stanął na wysokości zadania, zmierzając się przede wszystkim z własnymi słabościami. To była dla mnie ogromna przyjemność brać udział w tym szalonym przedsięwzięciu, w tak doborowym towarzystwie. Dziękujemy niezmiernie firmie Synergy za wsparcie”.

Drużyna “RG9 Pros”:  Howard Hannemann, Ryan Wright, Aaron McCain, Kristen Barker, Catherine Bennett, Ryan Lindahl, Chaz Liddle, Jake Rothfels, Mindee Waldron, Aaron Washenko, Ann Vest, Jerry CranerSynergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.