Firma Synergy przygotowuje się do wprowadzenia nowych produktów na rynek nowozelandzki

Firma Synergy WorldWide poszerza zakres swojego rozwoju na rynku międzynarodowym i prowadzi przygotowania do wprowadzenia swoich produktów na rynek w Nowej Zelandii.

Jest to pierwszy etap na drodze do zdobywania kolejnego rynku w historii firmy Synergy. Z przyjemnością informujemy o zwiększeniu zakresu naszych działań i dzielimy się naszymi zmieniającym życie wartościami i produktami firmy Synergy z jeszcze większym gronem odbiorców.

Począwszy od dnia dzisiejszego, czyli 18 lipca 2014 r., potencjalni dystrybutorzy w Nowej Zelandii mogą oficjalnie stać się częścią firmy Synergy WorldWide. W poniższych odnośnikach można znaleźć formularz przygotowania do wprowadzenia produktów na rynek i rozpocząć współpracę! Po wypełnieniu formularza przygotowania do wprowadzenia produktów na rynek należy odnieść się do informacji kontaktowych podanych w formularzu i przesłać formularz do naszej siedziby głównej.

Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do formularza przygotowania do wprowadzenia produktów na rynek nowozelandzki. 

Jest to dopiero początek obiecujących planów, jakie mamy wobec rynku w Nowej Zelandii. Po dotarciu do fazy przygotowania do wprowadzenia produktów na rynek możemy teraz ukierunkować nasze działania na pełne wprowadzenie produktów na rynek początkiem września 2014 r. Na ówczesnym etapie dystrybutorzy firmy Synergy w Nowej Zelandii mogą spodziewać się możliwości dokonywania zamówień produktu, uzyskiwania prowizji i zmiany życia klientów dzięki firmie Synergy Advantage.

Rynek tego kraju kryje w sobie niezwykłe możliwości dla firmy Synergy WorldWide. Z niecierpliwością oczekujemy przyszłych możliwości! 

CONVERSATION

Instagram

Follow Us