Rynek hiszpański pod nowym kierownictwem


Ze względu na ekspansję firmy Synergy w Europie Zachodniej, Raffaella Orlandi, Dyrektor Generalna włoskiej filii Synergy, będzie obecnie nadzorować wszelkie sprawy biznesowe w Hiszpanii, co umożliwi Robowi Lordowi, Menedżerowi Generalnemu w Europie Zachodniej, poświęcenie większej ilości czasu na rozwój rynków w Holandii, Wielkiej Brytanii i Irlandii.

„Cieszę się, że możemy kontynuować rozwój naszej firmy w Wielkiej Brytanii i Irlandii i nie mogę doczekać się ponownego rozpoczęcia naszej działalności w Holandii oraz wyznaczenia tam nowego kierownictwa”, przyznał Rob Lord. „Będzie mi brakowało współpracy z naszymi gorliwymi liderami w Hiszpanii, ale doświadczenie Raffaelli i jej znajomość języka hiszpańskiego sprawiają, że niewątpliwie jest ona bezcennym nabytkiem na tym rynku”.

Jesteśmy  wdzięczni Robowi Lordowi za jego niezwykły wkład w zarządzanie rynkiem hiszpańskim oraz pracy u podstaw przy kształtowaniu pełnych pasji liderów i przekazanie im odpowiednich narzędzi do osiągnięcia sukcesu. Raffaella Orlandi przyznaje, że przejęcie obowiązków Roba Lorda w Hiszpanii będzie nie lada wyzwaniem, ale jest gotowa je przyjąć.


„Przejęcie rynku hiszpańskiego stanowi dla mnie poważne wyzwanie, ponieważ będę musiała pracować równie dobrze, jak Rob”, powiedziała Raffaella Orlandi. „Mam jednak niesamowity zespół pracowników w Hiszpanii, z których każdy ma potencjał sprawiający, że może być to jeden z najlepszych zespołów w całej Europie!"

Doświadczenie zawodowe Raffaelli Orlandi w Hiszpanii i biegła znajomość języka hiszpańskiego sprawiają, że jest ona idealną osobą na to stanowisko.

„Cieszę się, że będę mogła wnieść do sieci hiszpańskiej wysoki poziom etyki pracy oraz że będzie mi dane promować w całej Hiszpanii moje motto, które brzmi: Si, se puede!”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us