Uznanie dla Team Members w Europie - czerwiec 2014

czwartek, lipca 10, 2014


Poniżej wymienione są nazwiska wszystkich w Europie, którzy zaawansowali w czerwcu. Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

Awans w randze w czerwcu

Team Leader
Jennifer Örnéus (Sweden)
Linnea Bertina Byrkjeland (Sweden)
Susanne U. Andreas Wilhoeft Wilhoeft Gbr (Germany)
Ivan Costabile (Italy)
Laura Baccarani (Italy)

Gold
Jennifer Örnéus (Sweden)
Helena Hemming (Finland)
Susanne U. Andreas Wilhoeft Wilhoeft Gbr (Germay)
Marja-leena Rasi (Finland)
Ivan Costabile (Italy)
Laura Baccarani (Italy)


Silver
Rainer & Yvonne Kubisko (Austria)
Tuula Rönkkö (Finland)
Ivan Costabile (Italy)
Laura Baccarani (Italy)
Per Nilsen (Norway)
Jessica Diana (Italy)

Bronze
Magdalena Gingl (Austria)
Christine Struck (Finland)
Marija Avbersek (Slovenia)
Lesley Dady (United Kingdom)
Klaus Unterhuber (Austria)
Anna-lena  Ludwig (Sweden)
Britt-marie Edstam Karlsson (Sweden)
Magda Lo (Ireland)
Carlos  Valls Serrano (Spain)
Mats  Andersson (Sweden)
Mari-louise Strandberg (Finland)
Nelly Krangnes (Norway)
Katia Dentali (Italy)
Sissel Vold (Norway)
Giovanni Mazza (Italy)
Andreas Wadispointner (Germany)
Jessica Diana (Italy)
Angelo Solito (Italy)
David Samuel (Ireland)
Erna Kurzweil (Austria)
Anneliese Kuhn (Austria)

Star
Anne Helene Saari (Norway)
Ivar Bergum (Norway)
Marija Avbersek (Slovenia)
Egil Skårland (Norway)
Lesley Dady (United Kingdom)
Klaus Unterhuber (Austria)
Kaisu Ja Pekka Kyllönen (Finland)
Anna-lena  Ludwig (Sweden)
Patrycja Snella-chwalik (Germany)
Martin Samselnig (Austria)
Marian Goss (United Kingdom)
Claudia Barnickel (Germany)
Åse Farbu (Norway)
Rosemarie Esser (Germany)
Ewa Gątarska (Poland)
Helen Röhnisch (Sweden)
Birgitta  Daniesson (Sweden)
Ewa Polewska (Poland)
Filip Vecenaj (Slovenia)
Danuta Brzuchalska (Poland)
 Abrechnungs- Und Marketingservice (Germany)
Paul Konietzko (Poland)
Rosie  Spence (United Kingdom)
Mari-louise Strandberg (Finland)
Pirjo Marttila (Finland)
Marie-louise Edstrand (Sweden)
Suzanne Collins (Ireland)
Susie Terrell (Ireland)
Heike Petritsch (Austria)
Aktiv Und Gesund Gbr (Germany)
Jonathan Losen (Norway)
Marlies Machemehl (Germany)
Katia Dentali (Italy)
Silvia Rohr (Germany)
Rafael Pantoja Sanchez (Spain)
Sissel Vold (Norway)
Teemu Andersson (Finland)
April Dowdall (Ireland)
Ewa Bekier-piasecka (Poland)
Graziano Sluga (Slovenia)
Sissel Karen Roeys (Spain)
Vaerst  Sebastian, Medical Shape (Germany)
Giovanni Mazza (Italy)
Annukka Siltakorpi (Finland)
Brigitte Handler (Austria)
Arne With (Norway)
Giuseppe Altamura (Italy)
 Carlo Salo Ja Niina Kämäräinen (Finland)
Jessica Diana (Italy)
Thine Isdahl (Norway)
Nada Predovan (Slovenia)
Giuseppina Renna (Italy)
Martin Junge (Germany)
Jimoh Amedu (Ireland)
Pertti Yli-valkama (Finland)
David Samuel (Ireland)
Catrin Schorrig (Germany)
Iris Dr. Schiek (Germany)
Gisela Petrounig (Austria)
Helene Zangl (Austria)
Maurizio Morgi (Italy)
Ernst Rechberger (Austria)
Heide Brunner (Austria)
Erna Kurzweil (Austria)
Anneliese Kuhn (Austria)
Mirjam Kantner (Austria)            


Najlepiej rekrutujący w czerwcu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Top 20
Laura Baccarani (Italy) - 65
Giuseppe Lucio (Italy) - 29
Jan Drózd (Poland) - 21
Anna Annunziata (Italy) - 20
Doris Wenger (Austria) - 20
Marja-Leena Rasi (Finland) - 18
Ana Vajda-Friess (Austria) - 14
Vital Power Herrmann (Germany) - 12
Stine Hagen (Norway) - 10
Janos Kovacs (Austria) - 10
Giovanni Mazza (Italy) - 9
Maria Proskovits (Austria) - 9
Teresa Danielewicz (Poland) - 9
Tuula Rönkkö (Finland) - 8
Francesco Ficarra (Italy) - 8
Susanne U. Andreas Wilhoeft (Germany) - 7
Päivi Nevari (Finland) - 7
Dr. Iris Schiek (Germany) - 7
Robert Cieślik (Poland) - 7

Najlepsi w budowaniu struktur w czerwcu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Top 20
Giuseppe Lucio (Italy) - 8
Alternativmedicinskapraktiken I Örebro HB (Sweden) - 6
Caroline Anne Martin (United Kingdom) - 6
Laura Baccarani (Italy) - 6
Markus Klampfl (Austria) - 3
Team EBALI (Slovenia) - 3
Ana Vajda-Friess (Austria) - 3
Anita Losen (Norway) - 3
Mohneesh Jindal (Ireland) - 2
Roberta di Lorenzo (Italy) - 2
Helena Hemming (Finland) - 2
Marlis Hoffmann (Germany) - 2
Tuula Rönkkö (Finland) - 2
Sandra Knollmayr (Austria) - 2
Shona Bradbury (United Kingdom) - 2
Jimoh Amedu (Ireland) - 2
Per Nilsen (Norway) - 2
Ulyana Matschek, Josef Sadik (Austria) - 2
Vital Power Herrmann (Germany) - 2


Legacy Retreat 
Kwalifikowani alumni
(szczegóły wkrótce)

Kwalifikowani po raz pierwszy

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.