Zwycięzcy polsko-czeskiej promocji w czerwcu!

Pierwszy miesiąc promocji ogłoszonej podczas rocznicowego wydarzenia w Warszawie zakończony! Były emocje, sporo przetasowań w czołówce i bardzo zacięta końcówka miesiąca. Gratulacje dla zwycięzców!

Poniżej oficjalne wyniki za miesiąc czerwiec. Zwycięska piątka (TOP 5) otrzyma nagrody rzeczowe, których listę znajdziecie pod tabelą.

1
ROBERT CIEŚLIK
2,064
2
TERESA DANIELEWICZ
2,014

DANUTA BRZUCHALSKA
2,014
4
EUGENIUSZ DEKA
1,374
5
ALDONA I MICHAŁ MOSIEJKO
1,188
6
ROMAN REBECZKO
1,174
7
DR JOLANTA NALEWAJ-NOWAK
1,128
8
RYSZARD POTACZAŁA
1,124
9
LENA KOWALSKA
978
10
EWA GĄTARSKA
964
11
EWA POLEWSKA
964
12
GRAŻYNA SADY
928
13
ALEKSANDRA SOKOŁOWSKA
814
14
PAULINA I MAŁGORZATA KRASSOWSKA
812
15
JOANNA I WIESŁAW JANIKOWSCY
764
16
JOANNA MIESZKOWSKA
764
17
MATEUSZ PAŚ
714
18
JAROSŁAW SWOBODA
714
19
MAŁGORZATA DYBEK
714
20
JOANNA I MAREK AMROSZ
674Brawa dla wszystkich biorących udział w promocji. Na miesiące wakacyjne mamy niespodziałkę. Dodajemy nagrody!!! Za lipiec i sierpień wynagrodzimy nalepsze dziesiątki (TOP 10). Miejsca od 6 do 10 otrzymają produkt SLM. Poniżej szczegóły promocji z uwzględnieniem zmian od lipca.

Promocja Barcelona dla Polski i Czech

W promocji mogą wziąć udział wszyscy dystrybutorzy firmy Synergy prowadzący działalność w Polsce i Czechach, którzy uzyskają poziom kwalifikacji standardowej w każdym miesiącu w okresie trwania promocji oraz mają aktywną automatyczną wysyłkę.

Zanim jednak zaczniesz piąć się na szczyt, zapoznaj się z kilkoma ważnymi informacjami.

Informacje o nagrodach

W lipcu i sierpniu po 10 dystrybutorów z największą liczbą punktów otrzyma od nas nagrody specjalne!

1 miejsce – bilet lotniczy do Barcelony i wejściówka na Szczyt z bufetem dla 1 osoby, oraz zestaw produtków Synergy w skład których wchodzą (opakowanie e9 oraz tuba SLM)

2 miejsce – wejściówka na Szczyt z bufetem dla 1 osoby oraz zestaw produtków Synergy w skład których wchodzą (opakowanie e9, tuba SLM, V3)

3 miejsce – wejściówka na Szczyt z bufetem dla 1 osoby oraz zestaw produtków Synergy w skład których wchodzą (tuba SLM, V3)

4 miejsce – wejściówka na Szczyt z bufetem dla 1 osoby oraz opakowanie e9

5 miejsce – zestaw V3

6 – 10 miejsca – opakowanie/tuba SLM Smart

Uwaga: Bilety lotnicze oraz wejściówki na Szczyt są imienne i nie transferowalne. Jedynie zwycięzca może skorzystać z nagród. Jedyny przypadek możliwości przepisania nagrody to sytuacja gdy osoba wygra więcej niż 1 raz tę samą nagrodę.

Sposoby zbierania punktów

Kliknij tutaj, aby zapoznać się ze szczegółowymi zasadami promocji. Dodatkowo aby wynagrodzić tych wszystkich, których poziom automatycznej wysyłki wynosi 120cv lub więcej w danym miesiącu otrzymają na start 200pkt.

Okres trwania promocji

3 miesiące – czerwiec, lipiec oraz sierpień 2014. Każdy z trzech miesięcy to oddzielny okres naliczania punków. W teorii więc możesz wygrać aż 3 nagrody!

Termin przekazania nagród

Nagrody wysłane lub przekazane będą zwycięzcom po zakończeniu każdego z trzech okresów kwalifikacji, tj. w lipcu, sierpniu i wrześniu 2014r.

Nasza promocja powiązana jest z promocją ogólno europejską. Nie wykluczają się one jednak na wzajem. Skorzystaj i wygraj we wszystkich 3 kategoriach, a więc zgarnij gotówkę, nocleg w Barcelonie, iPada, wejściówkę, produkty, przelot i wiele innych nagród rzeczowych!!! Wszystko jest w Twoim zasięgu! Wyznacz sobie cel, przełóż go na papier i działaj, a wspólnie we wrześniu świętować i bawić się będziemy z całą Europą w Barcelonie! Pozostały nam już niecałe 2 miesiące. Wykorzystaj je najlepiej jak potrafisz.

Nie możemy się już doczekać Szczytu i spotkania z Tobą w Hiszpanii! Do zobaczenia!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us