LATO Z GWIAZDAMI SYNERGY – z gwiazdą sportu Synergy

Obiecaliśmy niespodzianki i oto pierwsza z nich. Część integracyjną naszego spotkania „Lato z Gwiazdami”, które odbędzie się w dniach 12 – 14 września 2014 roku w Ośrodku Wypoczynkowym Leśna Polana w Ślesinie koło Konina poprowadzi wraz z liderami nasza gwiazda sportu – mistrz świata, wicemistrz olimpijski i multimedalista w zapasach Andrzej Supron.

Czeka nas świetna zabawa oraz integracja połączona ze szkoleniem prowadzonym przez liderów firmy Synergy. Jeśli jesteś gwiazdą – nie może zabraknąć Cię na tym wydarzeniu.

Jeszcze się nie zarejestrowałeś - zrób to dziś. Dla wszystkich, którzy nie posiadają kart kredytowych mamy dobrą wiadomość. Jesteś Gwiazdą i wybierasz się na "Lato z Gwiazdami"? Może dokonać wpłaty rejestracyjnej na to spotkanie PRZELEWEM, bezpośrednio na konto obiektu Leśna Polana. Warunek: wpłata 100zł musi być dokonana w sierpniu czyli w tym tygodniu, najpóźniej do piątku 29.08. Tytuł przelewu: Lato z Gwiazdami Synergy „imię i nazwisko uczestnika”.

Poniżej dane:
Leśna Polana Bogdan Boroński
ul. Kwiatowa 20
62-510 Konin
Bank Spółdzielczy w Ślesinie
Nr rachunku: 44 8534 0006 0000 3081 3000 0010

Wszystkie osoby, które skorzystają z opcji płatności przelewem proszeni są o zgłoszenie tego faktu do naszego Biura Obsługi Klienta najpóźniej do dnia 1 września. Przypominamy, iż rejestrację przez internet ostatecznie kończymy 8 września. W pierszych dniach września jednak będzie można dokonywać wpłat jedynie kartą. Nie zwlekaj. Zarejestruj się już dziś.

Uwaga!

Wszyscy którzy wybierają się na Lato z Gwiazdami Synergy powinni do 8 września skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Synergy (drogą telefoniczną lub mailową). Prosimy o dobieranie się w pary lub grupy 3-5 osobowe w jakich chcecie zostać zakwaterowani. Osoby, które nie zgłoszą tego faktu zostaną przydzielone na kwatery losowo. Liczba pokojów 2-osobowych ograniczona!

Do zobaczenia.CONVERSATION

Instagram

Follow Us