LATO Z GWIAZDAMI SYNERGY

Jest nam ogromnie miło ogłosić pierwszy w historii firmy Synergy WorldWide Polska wyjazd integracyjno-szkoleniowy dla Gwiazd.

W dniach 12 – 14 września 2014 roku w Ośrodku Wypoczynkowym Leśna Polana w Ślesinie koło Konina odbędzie się pierwsze „Lato z Gwiazdami Synergy”. Wydarzenie to na stałe wpisze się do kalendarza Synergy jako cykliczne spoktanie integracyjne dedykowane dla osób, które zdobyły pierwszą rangę w hierarchi firmy Synergy.

Ideą spotkania jest wspólna zabawa oraz integracja połączona ze szkoleniem z zakresu rozwoju osobistego. Na wydarzeniu tym poznasz ludzi związanych z firmą, którzy na codzień jak Ty dzielą się produktami i szansą Synergy z innymi. Tych wszystkich, którzy jak Ty wykonali już ten pierwszy, bardzo ważny krok, w drodze do osiągnięcia wolności finansowej. Będą również niespodzianki.


Jeśli jesteś już Gwiazdą lub osiągnąłeś wyższą rangę to nie możemy się już doczekać spotkania z Tobą. Wykorzystaj pozostałe tygodnie miesiąca sierpnia do tego abyś do Ślesina pod Koninem nie pojechał sam. Skup się na pomocy innym z Twojego zespołu aby mogli razem z Tobą uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Pomóż im również osiągnąć w miesiącu sierpniu rangę Star (Gwiazda).

Koszt spotkania to równowartość ok. 100 zł (25 Euro). Resztę dofinansowuje Synergy. W cenie 2 noclegi w pokojach 2-3 osobowych, pełne wyżywienie, grill, wieczorna integracja oraz warsztat szkoleniowy prowadzony przez czołowych liderów Synergy. Zapraszamy wszystkich zakwalifikowanych do rejestracji. Liczba miejsc ograniczona. Pierwsze 50 zarejestrowanych osób skorzysta z możliwości noclegowej w pokojach 2-osobowych. Kolejni uczestnicy proszeni są o dobieranie się po 3-5 osób. W obiekcie również dostępne są pokoje typu studio dwu izbowe dla 5 osób. Wszystkich zarejestrowanych prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Synergy w celu rezerwacji miejsc i dobrania się w pary bądź inne grupy 3-5 osobowe.

Czeka nas niezwykłe spotkanie na którym zaplanujemy wspólną przyszłość z Synergy. Nie może cię na nim zabraknąć.

12 września w piątek wieczorem imprezę rozpoczynamy grillem i świetną muzyką. Wkrótce więcej szczegółów. Do zobaczenia!
CONVERSATION

Instagram

Follow Us