Niesamowite wyniki Grupy Testującej SLMsmart przed wprowadzeniem produktu na tegorocznym szczycie!

SLMsmart i e9 wchodzą do Europy a nasz entuzjazm związany z ich oficjalnym wprowadzeniem na Szczycie 2014 w Barcelonie sięga zenitu – został już tylko miesiąc! 

Przez ostatnie 90 dni 70 spośród naszych Europejskich Członków Zespołu, pracujących na różnych rynkach i wybranych do wzięcia udziału w Grupie Testującej SLMsmart, podjęło wyzwanie, aby przez 90 dni przetestować nasze nowe produkty. Ich zadaniem było zastąpienie jednego lub dwóch posiłków dziennie przez Produkt Zastępujący Posiłek SLMsmart, spożywanie posiłków zgodnych z wytycznymi Kluczowych Produktów Spożywczych SLMsmart, stosowanie 1-2 porcji e9 dziennie oraz 30-minutowe ćwiczenia fizyczne pięć dni w tygodniu.

Wyniki były niesamowite! Zobaczcie sami.

Pierwsza Trójka Zwycięzców 3

Alessandro Bonvecchi (Włochy), Stefania Seminara (Włochy) i Luis Quesada (Hiszpania) to trójka zwycięzców, którzy udowodnili siłę naszych nowych produktów! Gratulujemy każdemu z nich niezwykłej przemiany, jakiej dokonali!

Kliknij obrazek, aby zobaczyć Trójkę Zwycięzców:
Zwycięska Drużyna

Wszystkich 70 uczestników podzielono na 5 drużyn według regionów Europy. Uczestnicy wyzwania rywalizowali nie tylko o miejsce w czołowej trójce, ale też walczyli drużynowo, aby osiągnąć większy odsetek utraty wagi niż inne regiony. Wszystkie wyniki były fenomenalne.

Kliknij obrazek, aby zobaczyć rankingi drużynowe:Nie przegap swojej szansy, aby pogratulować zwycięzcom, osobiście zobaczyć ich przemianę i poznać więcej szczegółów na temat tego niezwykłego wyzwania dołączając do nas w Barcelonie w dniach 25-27 września. Do zobaczenia na Szczycie! 

CONVERSATION

Instagram

Follow Us