Ogólnopolska AKADEMIA SYNERGY, Wrocław – 23 sierpnia 2014r.

Ostatnia o okresie wakacyjnym AKADEMIA SYNERGY poziom I. W najbliższą sobotę 23 sierpnia 2014, zapraszamy wszystkich członków zespołu Synergy WorldWide Polska do Wrocławia. Na Dolnym Śląsku będziemy się widzieć już po raz trzeci w te wakacje co jest potwierdzeniem szybko rozwijajego się zespołu w tym regionie.

Zapraszamy 23 sierpnia 2014r o godz. 10:30 do Clubu Creator ul. Szybowcowa 23, 54-130 Wrocław (wejście od Lotniczej).

Celem Akademii Synergy jest przekazywanie wiedzy na temat budowania skutecznego biznesu Synergy. Zajęcia prowadzić będą praktycy. Osoby, które osiągnęły wysokie pozycje w strukturach naszej firmy i mają duże doświadczenie w branży. Na zajęciach pierwszego stopnia dowiecie się między innymi jak umiejętnie prezentować produkty oraz biznes Synergy. Jak budować zespół w procesie multiplikacji. Dowiecie się również jak organizować pracę, wykorzystywać narzędzia i promocje. W końcu dowiecie się jak planować swój rozwój i budować dynamicznie rozwijający się zespoł.

Bądźcie z nami! Zapraszamy na 10:30!

Data: 23 lipca 2014r. (sobota)
Start. Rejestracja: 10:30
Godziny warsztatu: 11.00 – 17.00
Miejsce: ul. Szybowcowa 23, 54-130 Wrocław „Creator Klub”(wejście od Lotniczej)
Wstęp: wolny, bez opłat. Wymagana rejestracja.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Organizatorzy i Prowadzący szkolenie:
Liderzy Synergy WorldWide Polska

UWAGA!
W przerwie podczas warsztatu serwowany będzie dwu daniowy obiad. Koszt to 15 zł płatne na miejscu. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z tej możliwości zarezerwuj sobie na naszej stronie rejestracyjnej również tę opcję (danie mięsne lub jarskie). Tylko osoby zgłoszone przez internet, będą mogły skorzystać z wyżywienia na miejscu w tej promocyjnej cenie oraz otrzymają drogą mailową skrypt szkolenia do wydrukowania na warsztat.

Już niebawem zobaczymy się ponownie! Zarejestrujcie się, wydrukujcie skrypty i ... do zobaczenia we Wrocławiu!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us